londyn

Czy jest lepsze miejsce i lepszy sposób by poczuć się jak Bond, James Bond?!
Odwiedź zabytki i miejsca znane z filmów o przygodach James Bonda, zobacz samochody i rekwizyty stworzone specjalnie dla niego, poczuj ekscytującą prędkość jazdy Astonem Martinem po torze Silverstone, ciesz się wysokiej klasy kuchnią popijając Martini – wstrząśnięte, nie mieszane! A do tego wizyta Spy Academy – idealnej dla miłośników szpiegostwa oraz super szybka wycieczka łodzią motorową po Tamizie!

 Program dla grup:

Dzień 1:

Przyjazd do Londynu. Jeśli czas pozwoli – przejazd przez miasto wokół najważniejszych ikon Londynu: Pałac Bakingham, Budynek Parlamentu, Katedra Św. Pałwa oraz architektoniczne perły położone wzdłuż Tamizy. Wieczorem wizyta w pięciogwiazdkowym Dukes Hotel, w którym Ian Fleming stworzył postać Agenta 007 i który jest najlepszym miejscem do rozkoszowania się lampką Martini! Nocleg w hotelu z centrum Londynu.

Dzień 2:

Dziś wycieczka po miejscach Londynu, które „grały” w bardzo wielu filmach o Bondzie udając zupełnie inne miejsca, np. pościg po wielokondygnacyjnym parkingu w Hamburgu lub plac w centrum Londynu, który udawał St. Petersburg. Odwiedzimy także dom rodzinny Ian’a Fleminga. Lunch w typowym londyńskim pubie, a po południu wycieczka na Most Milenijny, skąd rozpocznie się wycieczka łodziami motorowymi po Tamizie. Wieczorem kolacja w Hotelu Ritz.

Dzień 3:

Podróż na południe, aby odwiedzić National Motor Museum w Beaulieu, które mieści wspaniałą kolekcję pojazdów, w tym wielu samochodów i rekwizytów Jamesa Bonda. Po obiedzie wizyta w Sunseeker International Ltd, światowej sławy producenta jachtów w mieście Poole Harbour. W filmie Quantum of Solace, Bond jeździ taką właśnie łodzią motorową – repliką SUNSEEKER rocznik 1960. Powrót do Londynu na obiad w słynnej restauracji rybnej Scotts, ulubionej przez Iana Fleminga. Nocleg w hotelu w Londynie.

Dzień 4:

To będzie bardzo wyjątkowy dzień. Najpierw wizyta w Akademii dla Szpiegów – wielka gratka dla wszystkich z ambicjami stania się tajnym agentem. Odbędzie się tu seria zajęć z ekspertami na temat m.in. korzystania ze specjalistycznego sprzętu survivalowego, strzelania z karabinów maszynowych oraz lekcje precyzyjnego strzelania. Po lunchu powrót do Londynu i wizyta w Imperial War Museum. Kolacja w bardzo popularnej restauracji Hush, należącej do syna Rogera Moore’a.

Dzień 5:

Rano wizyta na słynnym torze Silverstone, znanego głównie z wyścigów F1. Tu doświadczycie czegoś, czego się nie zapomina nigdy – pół dnia z instruktarzem i  możliwością prowadzenia Ferrari 360 lub ulubionej marki Bonda – Astona Martina, aby poczuć prawdziwą prędkość jazdy jak agent 007! Po lunchu powrót do Londynu i wolny wieczór.

Dzień 6:

Półdniowa wycieczka do Westminster Abeby oraz jazda na London Eye. Lunch w tradycyjnym angielskim pubie i czas wolny. Wieczorem wyjazd na kolację oraz najlepszą rozrywkę jaką West End ma do zaoferowania – Top London Show! Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 7:

Zależnie od godziny wylotu – czas na ostatnie zakupy oraz – jeśli czas pozwoli – wizyta w Zamku Windsor. Transfer na lotnisko, powrót do kraju.