Wielkość grupy: 182 osoby
Data wyjazdu:
czerwiec

Ten wyjazd, choć jedynie 3-dniowy, był dla nas dużym przedsięwzięciem logistycznym, przygotowywanym przez kilka miesięcy. Przede wszystkim z uwagi na dużą liczbę osób, która brała w nim udział, a poza tym, była to uroczystość uświetniająca okrągłą rocznicę istnienia jednej z wiodących w Polsce kancelarii prawnych, na którą zaprosili oni swych najbardziej prestiżowych klientów. Trzeba było zatem każdy punkt dopracować idealnie w najmniejszym szczególe, począwszy od czarteru samolotów, przez rezerwację najlepszych możliwych hoteli i restauracji, ustaleniem wykwintnego menu i zagwarantowaniem atrakcji.

Lwów z perspektywy Opery

Samo zwiedzanie Lwowa, jednego z najpiękniejszych miast Europy, wpisanego na listę UNESCO, było prowadzone przez najlepszych miejskich przewodników w czterech podgrupach. Powitalną kolację poprzedziła wizyta we Lwowskiej Operze na spektaklu „Korsarz”. Kolejny dzień zwiedzania nie mógł się obyć bez wizyty na Cmentarzu Łyczakowskim.

Kolacja dla 180 osób i muzyka na żywo

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja połączona z krótką konferencję oraz zabawą prowadzoną przez fantastycznego DJ-a grającego na saksofonie i muzyką zespołu „Lwowska Fala”. 
Nasz klient nie życzył sobie robienia zdjęć podczas wyjazdu więc możemy Państwu przedstawić jedynie zdjęcia samego Lwowa, ale i tak najważniejsze dla nas były przepiękne podziękowania, jakie otrzymaliśmy za organizację tego wyjazdu.