email marketing powered by FreshMail
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Data wyjazdu: maj 2010

Wielkość grupy: 74 osoby

Lisbona to tak niezwykłe i magiczne miasto, że nawet miesiąc może być za krótki, aby odkryć jej tajemnice. Nasz klient miał na tę podróż tylko 5 dni i chcieliśmy, aby w tak krótkim czasie wszyscy uczestnicy wyjazdu w jak największym stopniu poczuli czar i klimat tego miasta.

Wyjazd integracyjny dla firmy – wyprawa 5 zmysłów 

Zorganizowaliśmy dla nich zatem wyprawę 5 zmysłów, podczas której uczestnicy podzieleni na zespoły odkrywali np. swój zmysł artystyczny malując niesamowitą panoramę Lisbony rozpościerającą się z Zamku Św. Jerzego, za pomocą zmysłu węchu rozpoznawali na tradycyjnych portugalskim targu różne przyprawy, czy też lepili z gliny (zmysł dotyku) oglądane zabytki.

Cała gra odbywała się w najpiękniejszej, antycznej części miasta – Alfamie, a taki wieczór musiał się zakończyć koncertem Fado w tradycyjnym barze. Uczestnicy poznali też smaki i kolory Sintry, absolutnej perełki Portugalii, a wyprawę zakończyła wizyta w miejscu „gdzie ziemia się kończy i gdzie morze się zaczyna” – Cabo da Roca.

Odbyła się także całodniowa wycieczka Arrabida Tour – parku krajobrazowego, połączona z „winną grą” prowadzoną przez doświadczonego etnologa, podczas której każdy uczestnik mógł stworzyć własny trunek. Nie mogło się też obyć bez wizyty w Parku Narodów i słynnym Oceanarium oraz spaceru po niesamowicie klimatycznych dokach.

Wrażeń i przepięknych widoków było wiele, ale i tak pozostał niedosyt, bo tu trzeba wrócić!

Sprawdź przykładowy program do Lisbony

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz voucher o wartości 100 zł!

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail