Passo Tonale

Wielkość grupy: 48 osób
Termin:
grudzień

Otwarcie sezonu narciarskiego w jednym z najlepszych regionów narciarskich Val di Sole, w Passo Tonale – małej narciarskiej wiosce, usytuowanej na wysokości 1882 m. n.p.m., najwyżej położonej stacji w Val di Sole.

Na taki właśnie wyjazd szkoleniowo – narciarski wraz wybrała się ze swoimi najlepszymi kontrahentami firma z branży budowlanej. Cały wyjazd był typowo męski, grupa liczyła 48 mężczyzn i trwał 7 dni (łącznie z przejazdem autokarem). Goście mieszkali w przepięknym Hotelu Miramonti 4*, usytuowanym naprzeciwko wyciągów narciarskich, na wys. ok. 1890 m., ok. 50m. od centrum miasteczka Passo Tonale. Hotel dysponuje doskonałą strefą wellness & spa, z której goście bardzo chętnie korzystali, którą mieli także zarezerwowaną na wyłączność w niektóre wieczory.

Szkolenia  przeplatane szusowaniem 

Poza uczestnictwem w szkoleniach, wszyscy byli tak spragnieni jazdy na nartach, że spędzali na stokach całą pozostałą część dnia. Wybrali się też na cały dzień poszusować w rejonie Madonna Di Campiglio. W planach były także zawody slalomu, które niestety ze względu na słabe warunki śniegowe się nie odbyły. Za to goście spędzili wieczór na świetniej zabawie – konkursie karaoke, pod okiem szanownej komisji.

Wyjazd miał na celu, poza przekazaniem specjalistycznej, branżowej wiedzy, przede wszystkim integrację i to zadanie zostało spełnione w stu procentach i z uśmiechem na twarzy.