Liga hiszpańska czyli Primera División (zwana także La Liga Santander) to bodaj najbardziej znana i budząca największe emocje liga w piłkarskim świecie, a na pewno w Europie. Od lat walczą tu ze sobą dwa największe kluby: FC Barcelona i Real Madryt praktycznie co roku zamieniając się tytułem Mistrza Hiszpanii i to zawsze mecze pomiędzy tymi dwoma drużynami właśnie są najbardziej wyczekiwane, a i ceny biletów na te spotkania osiągają dość zawrotne ceny.

Całe rozgrywki trwają od sierpnia do maja i składają się z 38 kolejek meczy, a bierze w nich udział 20 najlepszych drużyn w kraju.

Uczestnictwo w meczach Primera División to świetne emocje, a także doskonały pomysł na wyjazd motywacyjny. Oferujemy Państwu pakiety wyjazdowe na mecze odbywające się w na stadionie w Barcelonie, dwóch stadionach w Madrycie (Atletico i Real) oraz w Sewilli, a także możliwość nabycia samych biletów na wybrane mecze w podanej kategorii.

 

Standardowo w skład pakietu wchodzi:

  • bilet na wybrany mecz
  • zakwaterowanie w hotelu na określoną ilość nocy
  • przelot do miasta docelowego
  • wewnętrzne transfery
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • ustalony indywidualnie program dodatkowy zwiedzania i innych atrakcji

Pakiety wyceniane są indywidualnie, zależnie od zamówienia.

 

FC Barcelona – mecze na stadionie Camp Nou

Terminarz i ceny biletów na mecze, które FC Barcelona rozegra na własnym stadionie Camp Nou z kolejnymi zespołami w Primera División.

 

 

Real Madrid – mecze na stadionie Santiago Bernabéu

Terminarz i ceny biletów na mecze, które Real Madryt rozegra na własnym stadionie Santiago Bernabéu z kolejnymi zespołami w Primera División.

 

 

 

Atletico Madrid – mecze na stadionie Wanda Metropolitano

Terminarz i ceny biletów na mecze, które Atletico Madryt rozegra na własnym stadionie Wanda Metropolitano z kolejnymi zespołami w Primera División.

 

 

 

Sevilla FC – mecze na własnym stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

 

 

 

Zapraszamy do składania zapytań indywidualnych i grupowych.
Po wyborze konkretnego meczu skonstruujemy cały pakiet usług związanych z transportem i pobytem na miejscu.