RPA - oferta incentive travel

Dlaczego wyprawa incentive travel do RPA to doskonały pomysł? Powodów jest wiele, oto kilka z nich, które sprawią, że to będzie wyjazd z efektem WOW!

 • niesamowity Kapsztad z barwnym Bo Kaap i Górą Stołową i Przylądkiem Dobrej Nadziei,
 • wypoczynek w słynnym Sun City,
 • fascynująca dzika przyroda – możliwość spotkania „oko w oko” wielkiej piątki i pingwinów przylądkowych,
 • spektakularne przejazdy trasami widokowymi,
 • najlepsze winnice RPA,
 • świetna zabawa i adrenalina w Dolinie Fal,
 • bardzo wysokiej jakości hotele i restauracje z wyśmienitą kuchnią.
Previous slide
Next slide

Zaplanuj wyjazd do RPA z Bissole

South Africa. Safari in Kruger National Park - African Elephants (Loxodonta africana)

Republika Południowej Afryki to kraj niezwykle barwny i różnorodny, ale także pełen sprzeczności i wielu kultur. Do tej pory obowiązuje tu aż 11 języków urzędowych. Można tu spędzić czas w tętniących życiem miastach, podziwiać niezwykłe widoki na spektakularnych trasach oraz w  pełnych dzikich zwierząt parkach narodowych lub relaksować się na szerokich piaszczystych plażach. Mimo tak wielu atrakcji, jest to ciągle mało popularny kierunek turystycznych wyjazdów Polaków. Szczyt sezonu turystycznego przypada w RPA na miesiące zimowe, jednak jeśli chcemy odwiedzić parki narodowe i uniknąć tłumów, najlepiej wybrać się tu między majem a październikiem.

Program wyjazdu do RPA

Dzień 1
Przylot do Kapsztadu. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.

City tour po mieście. Kapsztad – miasto matecznik, druga największa aglomeracja RPA założona przez Holenderską Kompanię Wschodnioindyjską. Niezwykle przyjazny turystom, słynie z łagodnego klimatu, pięknych plaż, winnic i niesamowitego położenia tuż nad brzegiem oceanu. To bezsprzecznie najpiękniejsze miasto Afryki. Goście będą mieli okazję zobaczyć centrum Kapsztadu i zabytki takie jak Parlament, Zamek Dobrej Nadziei i Company Gardens oraz kolorowe Bo-Kaap jedno z najbardziej fotografowanych miejsc w Kapsztadzie. Wjazd na Górę Stołową skąd roztacza się przepiękny widok na miasto i Robben Island

Powitalna kolacja przy rytmach afrykańskich bębnów, a będzie można skosztować kilkudziesięciu „smaków Afryki”.

Dzień 2
Śniadanie w hotelu. Dzień pełen przygód pod hasłem "spotkanie dwóch oceanów"! Wyjazd jeepami na odkrywanie Przylądka Dobrej Nadziei trasą przez malownicze Zatoki Camps Bay i Hout Bay. Następnie rejs statkiem na wyspę fok. Przejazd najbardziej widokową trasą - Chapmans Peak, wiodącą wzdłuż wybrzeża do miejsca połączenia oceanów Atlantyckiego z Indyjskim.

Przejazd autokarem z Cape Point w stronę Boulders Beach i przerwa na obiad. Wizyta w Rezerwacie Pingwinów Przylądkowych na plaży w Boulder’s Beach. Plaża leży zaledwie kilka kilometrów od Kapsztadu i jest częścią Parku Narodowego Góry Stołowej.

Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji z niesamowitymi widokami na Atlantyk i Robben Island.
Dzień 3
Dzień przeznaczony na odkrywanie tajemnic afrykańskiego wina.

Wizyta w miasteczku Franschhoek - jednym z najstarszych miast RPA, leżącym na winnym szlaku. Winnca Rupert Wines Estate położona na zboczach pasma górskiego Great Drakenstein, składa się z dwóch historycznych gospodarstw: L’Ormarins i Anthonij Rupert Estate. Dziś w posiadłości znajdują się dwie sale degustacyjne, cztery nowoczesne piwnice, pięknie wypielęgnowany ogród różany, winnice, Muzeum Motoryzacji Franschhoek i stadnina koni Drakenstein. Tutaj poza zwiedzaniem i degustacją będzie można stworzyć własną butelkę wina wraz ze spersonalizowaną etykietą wina, pod czujnym okiem ambasadora, który przeprowadzi gości przez cały proces.

Obiad Joe Brewing Company. Obiad połączony z degustacją piwa. To miejsce tradycyjnie warzonego i autentycznie produkowanego belgijskiego piwa.

Dzień 3 - popołudnie i wieczór
Po objedzie przejazd do Stellenbosch.

Zwiedzanie miasteczka Stellenbosch, zwanego Miastem Dębów – drugiego najstarszego miasta w RPA, o kolonialnej zabudowie w stylu holenderskim. Ale przede wszystkim to splendor szlaku winnego, z jego wzgórzami porośniętymi winoroślą i alejami dębów. Degustacja wina regionu Stellenbosch a następnie powrót do hotelu.

Kolacja w Bombay Bicycle Club, ajstarszym Klubie Dżentelmenów na Świecie! Bombay Bicycle Club, cudownie zwariowanej, artystycznej jaskini miłości na szczycie wzgórza, gdzie wszystko jest możliwe. Kierowany przez Madame Zingara, Bombaj jest prezentacją barwnej historii RPA i wyrazem naszej eklektycznej przeszłości.
Dzień 4
Śniadanie w hotelu Wymeldowanie i transfer na lotnisko w Cape Town. Przelot do Johannesburga Przejazd w kierunku Sun City.

W drodze do Sun City wizyta w Lions & Safari Park, gdzie odbędzie się tak zwana „Predato tour”. W czasie godzinnej wycieczki, prowadzonej przez jednego z wykwalifikowanych i doświadczonych przewodników, spotkacie niektóre z najsłynniejszych drapieżników w RPA. W nowoczesnych ciężarówkach safari, jesteś poprowadzony przez wybiegi lwów, dzikich psów i gepardów. Podczas wycieczki możesz również zobaczyć wiele naszych gatunków roślinożernych, w tym żyrafę, zebrę, springbok i impalę.

Po safari obiad na terenie Parku.
Dzień 4 - popołudnie i wieczór
Przyjazd do Sun City i zameldowanie w hotelu.

Sun City to jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych w Afryce. Sun City w RPA jest znane na całym świecie ze swojej doskonałej oferty hoteli, atrakcji i imprez na światowym poziomie. Od wystawnego The Palace of the Lost City po swobodną elegancję Cascades, splendor corocznego Nedbank Golf Challenge po tropikalne emocje Valley of Waves, Sun City oferuje wszystko co potrzebne do wspaniałego wypoczynku. Tu także można odwiedzić Galerię Sław RPA, Labirynt Zaginionego Miasta lub zagrać w golfa na dwóch światowej klasy polach golfowych, zaprojektowanych przez legendę Gary'ego Playera.

Kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 5
Śniadanie w hotelu. Dopołudnia czas na odpoczynek.

Popołudniu safari w Pilanesberg National Park w poszukiwaniu Wielkiej Piątki specjalnymi autami 4x4. Położony w kraterze dawno wygasłego wulkanu, Pilanesberg jest jednym z najwyżej ocenianych rezerwatów dzikiej przyrody w RPA. Pilanesberg zamieszkuje praktycznie każdy ssak południowej Afryki, Obfitość dzikiej przyrody żyje i rozwija się na około 580 km² zróżnicowanego i zapierającego dech w piersiach terenu.

Kolacja Boma przy ognisku pod afrykańskim niebem. Boma stała się częścią kultury afrykańskiej: rozpalany jest ogień, przygotowywane jest jedzenie, a dobrzy przyjaciele i rodzina gromadzą się wokół, aby zjeść, wypić i podzielić się swoimi historiami.
Dzień 6-8
Wypoczynek w hotelu położonym w samym sercu Sun City, tuż przy polu golfowym. Do wykorzystania dwudniowa wejściówka do Valley of the Waves oraz vouchery na jedzenie i picie na terenie resortu.

Valley of Waves to legendarne centrum rozrywki wodnej w Sun City, z atrakcjami dla poszukiwaczy przygód w każdym wieku. Główną częścią Parku jest Roaring Lagoon – basen o pow. 6500 m2 z mechanizmami, które co 90 sekund generują prawie 2-metrowe fale. Dużą dawkę adrenaliny zapewniają szalone zjeżdżalnie!

Ostatniego dnia po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i powrót do kraju.
Previous slide
Next slide

RPA - ważne informacje

 • Goście odwiedzający RPA muszą posiadać paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy od daty podróży i powinni mieć w paszporcie dwie puste strony. Obywateli polskich nie obowiązują wizy wjazdowe przy pobycie do 30 dni.

 • Większość RPA jest wolna od malarii i ogólnie bezpieczne dla podróżujących. Ryzyko zarażenia się chorobą jest znikome, pod warunkiem zachowania standardowych środków ostrożności. Warto zawsze słuchać pracowników hoteli, lokalnych rezydentów czy przewodników odnośnie miejsc, do których lepiej się nie udawać. We wszystkich parkach narodowych należy bezwzględnie przestrzegać zasad i stosować się do poleceń pracowników parków.
Previous slide
Next slide
 • RPA leży w tej samej strefie czasowej co Polska.
 • RPA ma 11 oficjalnych języków. Język angielski jest
  powszechnie używany.
 • Linia brzegowa RPA ma prawie 3000 km i słynie z bajecznych plaż i doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych
 • Tutejsza kuchnia jest bardzo zróżnicowana, pełna kolonialnych wpływów francuskich, niemieckich i holenderskich, przeplatana afrykańskimi smakami.

Skontaktuj się z Bissole Business Travel i zapytaj o ofertę incentive travel

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 16:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*: