San Francisco to jedno z najchętniej odwiedzanych miast USA. Uchodzi ze najbardziej europejskie spośród amerykańskich miast, a jego wizytówka – most Golden Gate, to obowiązkowy punkt zwiedzania. Teraz dzięki bezpośredniemu połączeniu liniami PLL LOT zrobienie sobie zdjęcia na Golden Gate będzie znacznie łatwiejsze!

Bezpośrednie połączenie Warszawa – San Francisco ma wystartować 5 sierpnia 2020 r, a informacja o nim została ujawniona wraz z ogłoszeniem informacji o zniesieniu wiz do USA dla Polaków. Jak głosi oficjalny komunikat LOT-u  będzie to “dziewiąte bezpośrednie połączenie narodowego przewoźnika z Polski do USA, a dwudzieste dalekiego zasięgu“.

To naturalny kierunek dalszego rozwoju LOT-u w Stanach Zjednoczonych. Dotąd nie było tak dogodnego połączenia z Północną Kalifornią zarówno z Polski, jak również z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej.” – czytamy w oświadczeniu LOT-u. Oprócz niewątpliwych walorów turystycznych, San Francisco jest celem licznych podróży biznesowych. Tutaj, w Dolinie Krzemowej znajdują się siedziby takich gigantów biznesu jak: Google, Uber, Facebook, Hewlett-Packard, Apple, eBay, Netflix, Tesla i in.

Loty do San Francisco będą obsługiwane Boeingami 787 Dreamliner i będzie trwał około 12 godzin, w czasie których samolot pokonana trasę ponad 10 tys. km. Na pokładach Dreamlinera  pasażerowie mają do dyspozycji trzy klasy podróży: LOT Business Class z fotelami rozkładającymi się do pozycji płaskiego łóżka, LOT Premium Economy Class z większą, indywidualną przestrzenią, wygodnymi fotelami z podnóżkami oraz LOT Economy Class z nowoczesnymi fotelami z indywidualnymi ekranami rozrywki pokładowej i gniazdami USB. Do tego dochodzi wyborne menu.

Loty odbywać się będą aż cztery razy w tygodniu, a rozkład został ułożony tak, by czasy na przesiadkę w Warszawie z innych polskich miast oraz europejskich portów lotniczych, trwały nie dłużej niż 2 godziny.

Rozkład lotów Warszawa – San Francisco – Warszawa:

Trasa Wylot Przylot Rozkład
Warszawa – San Francisco(LO35) 11:35 14:30 Poniedziałek, Piątek
Warszawa – San Francisco(LO37) 17:20 20:15 Środa, Sobota,
San Francisco – Warszawa(LO36) 16:25 13:00 (+1) Poniedziałek, Piątek
San Francisco – Warszawa(LO38) 22:10 18:45 (+1) Środa, Sobota

 

Promocja na przeloty do San Francisco – od 2099zł

Wraz z ogłoszeniem informacji o nowym połączeniu, LOT ogłosił również promocję na przeloty do San Francisco w poszczególnych polskich miast.

Promocja trwa do 15 października 2019r.

Promocja dotyczy przelotów pomiędzy od 5 sierpnia do 5 października 2020.

Cena podróży w obie strony w klasie ekonomicznej z bagażem rejestrowanym z: Lublina, Rzeszowa, Zielonej Góry, Bydgoszczy, Katowic, Szczecina, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Gdańska i Warszawy wynosi : od 2099zł

Zapraszamy do odkrywania słonecznej Kalifornii!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz