podróże służbowe, szwajcaria

Serdecznie zapraszamy Państwa na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w pięknych wnętrzach nowego 4* AC Hotel by Marriott Wrocław, vis a vis Narodowego Forum Muzyki.

Spotkanie poświęcone będzie nowościom w branży business travel. Udało nam się zgromadzić jako prelegentów przedstawicieli czołowych rozwiązań i systemów dedykowanych dla biznesu, którzy przedstawią najnowsze trendy w podróżach służbowych.
Nowe bezpośrednie połączenie lotnicze Wrocław – Zurich skłoniło nas do zaprezentowania uroków Szwajcarii. Najlepiej zrobi to osoba, która mieszka od kilku lat w Szwajcarii, jest znawcą stylu życia i mentalności Szwajcarów oraz uroków Szwajcarii – Pani Joanna Lampka. Uważna obserwatorka szwajcarskiej rzeczywistości odpowie m.in. na pytanie dlaczego 77 procent Szwajcarów odpowiedziało w roku 2016 donośnym głosem: „Nie, dziękujemy!” na pytanie czy nie chcieliby dostawać ot, tak sobie, co miesiąc po 2500 franków.

Zaproszenie

śniadanie biznesowe

Spotkanie kierowane jest w szczególności do osób zajmujących się w Firmach organizacją podróży służbowych, wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych.

Udział jest bezpłatny.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: rezerwacje@bissole.pl

AC Hotel by Marriott Wrocław

Lokalizacja: Piękna zabytkowa kamienica z 1875 roku, w samym sercu Wrocławia, w sąsiedztwie Narodowego Forum Muzyki, Opery, Starówki.

Marka: Pierwszy hotel AC by Marriott w Polsce, marka lifestylowa

Obiekt:,  91 pokoi o standardzie 4* i powierzchni do 40 mkw

Spotkania: 4 nowoczesne sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny z dostępem do wifi

Gastronomia: Przestronna restauracja FUEGO serwująca wyśmienite tapas oraz oparta na kuchni intuicyjnej, centralny bar w AC Lounge z bogatą ofertą sygnowanych koktajli, Winiarnia – selekcja najlepszych win z całego świata

Relaks: Biblioteka hotelowa w AC Lounge, część wypoczynkowa z kominkiem

Spa: Przestronny basen, masaże, fitness, sauny oraz jacuzzi