Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Zapraszamy Państwa do regionu Trevalli, leżącego w samym sercu Dolomitów, w regionach Trentino i Veneto w otoczeniu łańcuchów górskich: Pale di San Martino, Pelmo, Civetta i Marmolada. TreValli to trzy niezwykle piękne włoskie doliny i trzy ośrodki narciarskie: Falcade, Passo San Pelegrino, Moena-Alpe Lusia. Nawet Ci, którzy nie umieją jeszcze jeździć na nartach, szybko złapią bakcyla tego sportu, dzięki naszym świetnym polskim instruktorom!

Przykładowy program:

Dzień 1:

Przyjazd do hotelu – dojazd własny lub autokar. Zakwaterowanie w hotelu.

Początek białego szaleństwa – drink powitalny na stoku.

Kolacja w hotelu

Dzień 2:

Białe szaleństwo na stokach. Doskonalenie swoich umiejętności narciarskich pod okiem instruktora (grupy około 10-osobowe na jednego instruktora). Po kolacji w hotelu, wieczorem, wyjście na dyskotekę w pubie 200 metrów od hotelu.

Dzień 3:

W czasie dnia, poza zajęciami z instruktorem, wycieczka piesza na rakietach śnieżnych. Dla chętnych nauka jazdy na biegówkach.
Wieczorem, po kolacji, degustacja Proseco i uwielbiany, bardzo widowiskowy zjazd z pochodniami.

Dzień 4:

Kulminacyjny moment wyjazdu czyli zawody  narciarskie – slalom gigant o Puchar Dolomitów (nagrody dla trzech miejsc w kategoriach Pań i Panów).

Uroczysta kolacja pożegnalna w hotelu lub w restauracji z wręczeniem pucharów oraz wieloma atrakcjami.

Dzień 5:

Śniadanie w hotelu.

Wykwaterowanie do godziny 12.00

Polecamy hotele w miejscowościach Falcade i Passo San Pelegrino:

FALCADE to spokojna wioska narciarska położona bezpośrednio pod wyciągiem. W styczniu 2003 r. Falcade zdobyło I miejsce w rankingu najlepszych miejscowości narciarskich we Włoszech  (utrzymanie tras, dojazd do wyciągów, normy ekologiczne).

PASSO SAN PELEGRINO leży na  wysokości 1918 m w połowie drogi między Falcade, a Moeną, jest uważana za najpiękniejszą przełęcz w Dolomitach. To tu znajduje się sławna trasa Col Margherita (2550 m n.p.m. z maksymalnym nachyleniem 49%) oraz bardzo lubiana słoneczna trasa Gigante.

Przykładowo hotel 4* położony przy samym wyciągu w miejscowości Falcade, na wysokości 1300m. n.p.m. Przytulny hotel z 47 pokojami. Posiada recepcje, pomieszczenie klubowe, restaurację, tawernę, piano bar, monitorowaną przechowalnię  sprzętu narciarskiego. W cenie: basen kryty (14×8 m) z jacuzzi. Za opłatą: solarium, masaże, sauna.

Zapytaj o ofertę wyjazdu do Trevalli
Zobacz propozycje innych wyjazdów incentive