HERTZ to jedna z wiodących firm rent a car na światowym rynku. Pełen profesjonalizm świadczonych usług, szeroka gama aut z bogatą ofertą samochodów luksusowych i, co tak ważne obecnie, przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

Hertz to lider wśród wynajmów biznesowych, ale nie tylko! Wynajmy weekendowe, które w HERTZ trwają aż od czwartku od godz. 12 do poniedziałku do godziny 12 – to fantastyczna propozycja dla każdego! W świetnym aucie, unikając tłoku w pociągach, autobusach, zupełnie bezpiecznie można RUSZYĆ W POLSKĘ!

I do tego właśnie zapraszamy w ramach cyklu Hertza:

Odkrywamy Polskę Razem

W tygodniu z Hertz zapraszamy do odkrywania Polski. W naszym konkursie na FB odpowiedzcie nam na pytanie:

„Który zakątek Polski najchętniej byście odwiedzili, jeśli wygracie na weekend auto od Hertz?” Dolny Śląsk, Małopolskę, a może „zielone płuca Polski” – Podlasie? Wybór jest spory, prawda? 🙂 Czekamy na Wasze opowieści o wymarzonych podróżach!

W zwiedzaniu Polski pomoże Wam nagroda od Hertz – weekendowy wynajem auta, który trwa od czwartku od godz. 12 aż do poniedziałku do godz. 12. A zrealizować go można aż do 30.06.2021!

➡️KONKURS⬅️ Wygraj voucher na weekendowy wynajem samochodu❗ Kolejny tydzień w super nagrodami w ramach 15. urodzin...

Opublikowany przez Bissole Poniedziałek, 12 października 2020

Hertz dla biznesu

W Hertz doskonale wiedzą, jak w biznesie ważne jest dynamiczne i sprawdzone działanie. Codziennie zapewniają organizację wynajmów aut dla Klientów Biznesowych na terenie całego kraju, gwarantując prestiż i wyjątkową obsługę. Jeżeli Państwa firma ceni sobie niezawodność, doświadczenie i indywidualne podejście to Hertz jest odpowiednim wyborem. Jakość Hertz to wszechstronna i nowoczesna flota pojazdów, profesjonalizm na każdym etapie wynajmu oraz zminimalizowane procedury. Na życzenie Klientów samochody są podstawiane pod wskazane adresy. Oczywiście samochodami z Hertz można bezpiecznie podróżować  zagranicę lub wynająć auto za granicą, mając zawsze gwarancję w postaci Hertz assistance najbliższego punktu Hertz w kraju, po którym aktualnie poruszają się Państwo wynajętym samochodem. Przy tym oferta dostępnych klas pojazdów jest bardzo szeroka – od wygodnych miejskich aut, przez samochody dostawcze, aż po pojazdy luksusowe – w tym super nowość luksusowe Mercedesy klasy E. Flota Hertz na pewno spełni Państwa oczekiwania!

Formy wynajmu biznesowego w Hertz:

Biznesowa oferta Hertz, to nie tylko klasyczna forma wynajmu. Możliwe są także znacznie szersze zakresy, dedykowane potrzebom i oczekiwaniom Klientów, które stają się coraz bardziej popularne dzięki bardzo atrakcyjnym warunkom. Są to:

  • Hertz Lease – to usługa wynajmu pojazdu z floty Hertz na okres 24 miesięcy. W ramach miesięcznego abonamentu, Klient otrzymuje pełną obsługę floty obejmującą koszty związane z finansowaniem, ubezpieczeniem i obsługą serwisową.
  • MTR – czyli wynajem średnioterminowy, gwarantujący szybką dostępność samochodów przy minimum formalności, przy czym Klient uzyskuje pojazd na warunkach porównywalnych do oferty wynajmu długoterminowego.
  • Wynajem krótkoterminowy – oferujący specjalnie dostosowane, korzystne warunki współpracy i umowę, która otwiera możliwość elastycznego korzystania z dostępnych produktów Hertz.

Nasze biuro Bissole Business Travel od bardzo wielu lat z powodzeniem współpracuje z Hertz w ramach wynajmu aut dla naszych Klientów.