incentive Azja

Dwa kraje bardzo dla nas odległe i egzotyczne. Kraje o zupełnie odmiennych, w stosunku do naszej, kulturze, religii, zwyczajach i tradycji. Bardzo burzliwa i tragiczna historia tych krajów  na szczęście oszczędziła i pozwoliła zachować do dziś  liczne niezwykłe zabytki, mogące śmiało konkurować z pomnikami kultury antycznej greckiej czy rzymskiej, jak Świątynia Angkor w Kambodży.  Obecnie, zwłaszcza Wietnam,  notuje ogromny wzrost przemysłu turystycznego i dzięki temu maluje się przed nim coraz lepsza przyszłość.
Zapraszamy do krainy rozległych dolin rzecznych pośród wysokich gór, niezwykle pracowitych, zawsze uśmiechniętych ludzi,  a wszędzie pola ryżowe…

Dzień 1: Hanoi

Przylot do Hanoi. Transfer do hotelu w centrum miasta, zakwaterowanie i czas wolny, kolacja w lokalnej restauracji, nocleg w hotelu w Hanoi.

Dzień 2: City tour Hanoi

Całodniowe zwiedzanie Hanoi – Kompleks Ho Chi Minh (Mauzoleum, dom na palach, pałac prezydencki, Pagoda Jednej Kolumny), Świątyni Literatury – pierwszego uniwersytetu Wietnamu, Muzeum Armii. Lunch w jednej z najlepszych restauracji Hanoi, kuchnia wietnamska. Po lunchu zwiedzanie Hoa Lo lub więzienia, w którym przetrzymywani byli amerykańscy piloci w latach 1964-72. Godzinna wycieczka rowerowa po najstarszych dzielnicach Hanoi. Późnym popołudniem przedstawienie wodnych marionetek oraz kolacja w restauracji. Nocleg w Hanoi.

Dzień 3:Przelot wewnętrzny

Przelot z Noi Bai do Hue, transfer do hotelu.

Dzień 4: W amerykańskiej bazie wojskowej

Przejazd do Khe Sahn – amerykańskiej bazy wojskowej z czasów wojny z Wietnamu oraz miejsca jednej z najważniejszych jej bitew. Powrót do Hue i nocleg.

Dzień 5: Hue i Hoi An

Zwiedzanie Hue, wpisanego na światową listę dziedzictwa narodowego UNESCO, rozpoczyna się od Mu Pagoda i Cesarskiej Cytadeli, dalej grobowce dynastii Minh Mang. Lunch, wykwaterowanie z hotelu , przejazd do starożytnego miasta Hoi An. Zakwaterowanie, po lunchu spacer po starożytnym mieście. Nocleg w Hoi An.

Dzień 6: Przelot do Sajgonu

Transfer na lotnisko Da Nang i przelot do Ho Chi Minh, Sajgon. Nocleg w Sajgonie. Jeżeli czas pozwoli, zwiedzanie miasta.

Dzień 7: Przelot do Kambodży

Wykwaterowanie z hotelu transfer na lotnisko i przelot do Siemreap, Kambodża. Zwiedzanie świątyń Ta Prohm. Zakwaterowanie w hotelu bez posiłku.

Dzień 8: świątynie Angkor

Śniadanie w hotelu. Rano zwiedzanie starożytnej stolicy Angkor Thom. Lunch we własnym zakresie. Po południu zwiedzanie najsławniejszych świątyń Angkor Wat. Kolacja w formie bufetu oraz wieczorny pokaz tradycyjnego tańca Khmer. Nocleg.

Dzień 9:

Śniadanie w hotelu, zaokrętowanie na jeziorze Tonle Sap. Czas wolny do momentu transferu na lotnisko.