RPA, zwłaszcza okolice Kapsztadu, to doskonała destynacja na grupowe wyjazdy motywacyjne. Jest bardzo dużo wiele zalet, przemawiających za wybraniem RPA na swój grupowy wyjazd. Są to przede wszystkim: brak różnicy czasowej, zapierające dech w piersiach widoki, fascynująca dzika przyroda, wysokie standardy świadczonych usług z bazą hotelową na czele, wyśmienita kuchnia, a to wszystko w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. RPA jest egzotyką, ale w europejskim wydaniu, idealnym na kilkudniowy bezpieczny wyjazd.

Program, jaki Państwu proponujemy to połączenie safari i pobytu w Cape Town, czyli to co RPA ma najlepsze i najpiękniejsze do zaoferowania! Mix buszu i „dzikiej Afryki” z wypoczynkiem i zwiedzaniem perły afrykańskich miast, Kapsztadem.

Dzień 1: Afryka dzika

Przylot do Johannesburga w godzinach porannych.
Przejazd autokarem do Prywatnego Rezerwatu Przyrody w Parku Narodowym Pilanesberg. Powitalny drink i obiad w Lodge.
Zakwaterowanie i odpoczynek po długiej podróży.
Popołudniu / wieczorem wyprawa na safari w otwartych samochodach 4×4 po rezerwacie w poszukiwaniu ”Wielkiej Afrykańskiej Piątki ” oczywiście pod okiem i przewodnictwem wykwalifikowanego rangera. Przy zachodzącym słońcu w buszu postój na drinka, alby uczcić w tych niesamowitych okolicznościach powitanie z Afryką!
Po powrocie kolacja w hotelu.
Można także alternatywnie zostać na kolację w buszu i zjeść kolację pod gwiazdami z muzyka na żywo, afrykańskimi tancerzami i sesją gry na bębnach

Dzień 2: Safari o wschodzie słońca

Wczesnym rankiem pobudka i wyjazd na kolejne safari, aby podziwiać budzącą się do nowego dnia afrykańską przyrodę.
Po powrocie z safari śniadanie w hotelu i wykwaterowanie i czas na relaks przy basenie w hotelu.
Transfer na lotnisko i przelot wewnętrzny do Kapsztadu.
Po przylocie przejazd do Camps Bay na spacer o zachodzie słońca po najsłynniejszej plaży Miasta Przylądkowego
Kolacja w Restauracji Bilboa z przepięknymi widokami na ”riwierę Kapsztadu”.
Przejazd do hotelu w Kapsztadzie, zakwaterowanie i odpoczynek.

Dzień 3: Winna eskapada

Po śniadaniu przejazd do malowniczej winnej krainy. Możliwy jest przejazd autokarem bądź alternatywnie stylowymi, zabytkowymi samochodami z kierowcą.
Po przyjeździe zwiedzanie i degustacja w lokalnej winnicy w okolicach Franschhoek. Można tu także zorganizować warsztaty z z kupażowania wina.
Lunch w formie ”chic- pikniku” w lokalnej winnicy
Przejazd do miejscowości Stellenbosch zwanego Miastem Dębów, będącego centrum tutejszej produkcji win. Ale miasteczko to szczyci się również bardzo malowniczym położeniem i zabytkowym centrum w stylu holenderskim.
Powrót do Cape Town, czas na wypoczynek i relaks bądź alternatywnie – rejs katamaranem o zachodzie słońca.
Kolacja w jednej z ekskluzywnych restauracji znajdujących się na Waterfoncie.

Dzień 4: Przylądek Dobrej Nadziei i Rezerwat Pingwinów

Śniadanie w hotelu.
Wyjazd na wycieczkę malowniczą trasą widokowa Chapmans Peak z krótkim postojem na zdjęcia w kierunku Przylądka Dobrej Nadziei, który jest „zakończeniem” Półwyspu Przylądkowego, u którego nasady leży Kapsztad. Wizyta w Rezerwacie Przylądka Dobrej Nadziei – Spacer z Cape Point z charakterystyczną latarnią morską na Przylądek Dobrej Nadziei lub wjazd kolejka linowa na Cape Point.
Alternatywnie: można odbyć pełną adrenaliny jazdę na szybkich łodziach motorowych wokół Przylądka
Obiad w restauracji Harbour House z widokiem na Ocean, skąd można oglądać wieloryby ( w miesiącach czerwiec – listopad).
Po obiedzie wizyta w Rezerwacie Pingwinów Przylądkowych  na plaży w Boulder’s Beach. Plaża leży zaledwie kilka kilometrów od Kapsztadu i jest częścią Parku Narodowego Góry Stołowej.
Późnym popołudniem powrót do hotelu.
Pożegnalna kolacja w restauracji z przepięknym widokiem na Kapsztad, a także możliwość poznania bujnego życia nocnego Kapsztadu.

Dzień 5: City tour po Kapsztadzie

Śniadanie w hotelu.
Na koniec pobytu punkt obowiązkowy, bez którego nie może się obejść wizyta w Kapsztadzie czyli wjazd kolejką linową na Górę Stołową – niekwestionowaną wizytówkę miasta.Następnie zwiedzanie miasta z wizytą w barwnej dzielnicy Bo Kaap – dawnej enklawie muzułmańskiej i na słynnej Long Street z zachwycającymi, wiktoriańskimi kamieniczkami z balkonami o misternie zdobionych żelaznych balustradach. W czasie zwiedzania czas wolny na ostatnie zakupy i pamiątki.
Alternatywnie: przelot helikopterem nad miastem lub przejazd harleyem davidsonem
Wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Cape Town.
Powrót do kraju wieczornym lotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz