Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Niesamowite Chiny z Emirates w specjalnych cenach! Przeloty do Kantonu, Pekinu, Szanghaju lub Hongkongu jednymi z najlepszych linii na świecie. Wygoda, fantastyczna kuchnia i mnóstwo rozrywki do wyboru czeka na Państwa na pokładach linii Emirates. A w Chinach – zderzenie wielowiekowej historii i kultury z nowoczesnymi metropoliami i zapierającą dech w piersiach przyrodą.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych cen. Promocja trwa tylko do 8 listopada, ale czas na podróże jest aż do 19 lutego 2019r.

Oto szczegóły promocji:

Trasa z Warszawy lub Krakowa do: Cena w klasie ekonomicznej od:
Kanton 2339 zł
Pekin 2395 zł
Szanghaj 2445 zł
Hongkong 2599 zł

Chcesz skorzystać z PROMOCJI? Skontaktuj się z nami!

Warunki promocji Emirates:

  • termin sprzedaży: do 8 listopada 2018
  • termin podróży: wyloty w okresie od 15 listopada 2018 r. do 19 lutego 2019 r. (niektóre terminy mogą być niedostępne lub wyłączone z tej oferty)
  • ceny dotyczą przelotów w obie strony z wylotem z Warszawy lub Krakowa
  • trasa Kraków-Dubaj-Kraków jest obsługiwana przez linie partnerskie flydubai na podstawie umowy handlowej typu code-share z Emirates
  • liczba miejsc w promocji ograniczona

Za pośrednictwem Bissole Business Travel uzyskacie Państwo również profesjonalną, kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem wizy do krajów, gdzie wizy dla obywateli polskich są wymagane.

Sprawdź pozostałe promocje

Więcej na temat historii i oferty linii lotniczych Emirates znajdziecie w naszym praktycznym przewodniku po liniach lotniczych.