Luksusowy wymiar podróży

"Luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem"

– zwykła mawiać Coco Chanel  i wdrażała tę ideę  we wszystkie projekty. Podobnie jest w przypadku organizowanych przez nas wyjazdów luksusowych. Do Państwa najśmielszych planów, pomysłów, marzeń dodajemy właśnie wygodę w postaci kompleksowego zadbania o całość podróży – począwszy od etapu przygotowania po bezpieczny powrót. Pracujemy profesjonalnie i z dbałością o najmniejszy szczegół, abyście Państwo mogli spędzić cudowny czas w dowolnym zakątku świata.

Usługi concierge w Bissole

… i wszelkie inne dopasowane do Was podróże spełnionych marzeń.

Powierzcie nam swoje plany – zadbamy o nie jak najlepszy concierge, by zapewnić Wam niezapomniane wrażenia!

Dlaczego warto powierzyć Bissole organizację podróży?

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w „szyciu na miarę” indywidualnych i grupowych podróży

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem imprez turystycznych z gwarancją ubezpieczeniową

Współpracujemy ze wiarygodnymi i sprawdzonymi kontrahentami, dostawcami usług oraz obiektami na całym świecie

Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, chcemy poznać jego wymagania, aby móc realizować, a nawet wyprzedzać jego potrzeby

Rekomendacje Klientów, którzy przez lata nam zaufali, są dla nas największą nagrodą!

Być może zechcecie wypocząć i zregenerować siły w miejscu tak bajecznym, że aż wydaje się być namalowane, czyli na koralowym atolu Bora Bora znajdującym się w najbardziej fascynującej lagunie na południowym Pacyfiku? Może do białej plaży i krystalicznej wody zechcecie dodać szczyptę przygody w postaci trekkingu po wulkanach, tropikalnej dżungli oraz spotkania z szamanem i traficie na Filipiny? Jeśli marzycie o tym, by chłonąć afrykańską przyrodę wszystkimi zmysłami, to zamieszkanie w prywatnej willi pośrodku rezerwatu przyrody i kameralne safari, będzie tym spełnieniem. Czy przygodą Waszego życia okaże się wyprawa przez Patagonię, Pustynię Atacama aż po grzmiące wodospady Iguazu Falls? Czy nie będzie wspaniale z okazji rocznicy ślubu odbyć wytworną podróż Orient Expressem – ikoną wśród pociągów luksusowych lub odkryć wszystkie kolory Radżastanu w czasie wyprawy „Pałacem na Kołach”?  A może udacie się na romantyczny weekend do jednego z najlepszych hoteli na świecie, zawieszonego między niebem a ziemią, na klifach włoskiego wybrzeża Amalfi? Albo wybierzecie podróż będącą rozkoszą dla podniebienia, przez hiszpański region La Rioja, gdzie można delektować wino Rioja w najlepszych winnicach…

Bez względu na to o czym zamarzycie, stanie się to naszym celem, wyzwaniem i inspiracją. Zrealizujemy go z najwyższym pietyzmem, bo wiemy, że spełnienie marzeń tego właśnie wymaga.

Ilu ludzi, tyle marzeń i planów, dlatego nie podamy wszystkiego, co oferujemy, a jedynie kilka przykładów, bo jak wiadomo „sky is the limit”.

Zapraszamy serdecznie !

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.