Cottbus aktywnie – wyjazd incentive do Niemiec

Termin: sierpień 2018

Ilość osób: 21

Spreewald i Szwajcaria Saksońska – dwa przepiękne regiony Niemiec tuż przy granicy z Polską, idealne na krótki wyjazd integracyjny. Przede wszystkim niesamowite widoki, doskonale przygotowane trasy na wycieczki rowerowe, piesze czy kajakowe i bogactwo zabytków. Można tu fantastycznie i aktywnie spędzić czas. To właśnie miejsce wybrała na swój weekendowy wyjazd integracyjny współpracująca z nami firma. Grono młodych ludzi, które chciało spędzić czas sportowo i na świetnej zabawie! Czasu było niewiele, bo tylko 3 dni, ale podróż niedaleka (tylko 3 godziny autokarem), a chęci duże więc udało się zrealizować bardzo ciekawy program.

Incentive w Cottbus rozpoczęty na rowerach i kajakach

Po przyjeździe do Cottbus na wyznaczonym miejscu na grupę czekały już przygotowane rowery, aby wyruszyć na 28-kilometrową wycieczkę rowerową aż do przystani w Burg przez zielone lasy Spreewaldu. Po dotarciu do przystani był już bufet grillowy ze specjalnością tego regionu czyli tzw. ogórkami szprewaldzkimi, bo całą grupa musiała się posilić przed dalszymi wyzwaniami.
Spreewald w 1991r został uznany za rezerwat biosfery UNESCO. Rejsy po tutejszych kanałach i licznych odnogach rzeki Szprewy przez tzw. las wysokopienny to jedna z głównych atrakcji regionu. Nasza grupa dzielnie pokonała tą piękną trasę kajakami. Po zakończonej wyprawie i krótkim odpoczynku w hotelu wszyscy udali się na powitalną kolację z typowym lokalnym menu do restauracji na Starym Rynku w Cottbus.

F 60 – niemiecka leżąca Wieża Eiffla

F 60 to dawny most przerzutowy kopalni węgla brunatnego w Lichterfeld, a dokładnie spełniał on swoją funkcję do 2001 roku. To gigantyczne połączenie koparki i taśmociągu, które waży 11 tysięcy ton, ma 502m długości i 70m wysokości. Po zamknięciu kopalni ten gigant stał się bardzo oryginalną atrakcją turystyczną. Tu właśnie spędzili kolejne dopołudnie nasi goście. Sama konstrukcja i spacerowanie po niej to potężne wrażenie!

Park Księcia Pucklera w Branitz

Chwila wytchnienia i nieco innych widoków to spacer po unikatowym parku. To miejsce to szczytowe osiągnięcie księcia Pucklnera, który był wybitnym ogrodnikiem, podróżnikiem, artystą i awanturnikiem. Symbolem parku są piramidy, a jedna z nich pośrodku sztucznego jeziora jest grobowcem księcia. W samym ogrodzie, jak i znajdującym się pośrodku parku pałacu, widać silne inspiracje księcia z jego podróży po Afryce.
Po takim spokojnym spacerze grupa udała się na ostatnią kolację do bardzo klimatycznej, rustykalnej restauracji w Forst.

Niesamowite Bastei na zakończenie wyjazdu incentive

Bastei (czyli baszta) to monumentalne formacje skalne będące jedną z największych atrakcji Parku Narodowego Szwajcarii Saksońskiej. Niesamowite widoki, formacje skalne i most pomiędzy nimi z licznymi punktami widokowymi, pozostałości zamków, widok na rzekę Łabę i kurort Rathen – to miejsce, które urzeka swoim pięknem. Na szczęście przez cały wyjazd dopisała piękna pogoda więc nic nie przeszkadzało w odkrywaniu i delektowaniu się tym miejscem. Po spacerze i przeprawie promowej na drugą stroną stroną rzeki, na grupę czekał jeszcze pożegnalny grill i można było spokojnie wracać do domu.

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.