emirates flydubai

Linie lotnicze Emirates i flydubai wracają do swojej wcześniejszej współpracy i lotów code-sherowych, oferując dzięki temu dogodne połączenia do ponad 100 wyjątkowych miejsc na świecie.

Pasażerowie Emirates mogą teraz podróżować lotami code-share do ponad 30 miejsc docelowych z flydubai, a klienci flydubai mają w ofercie ponad 70 miejsc docelowych, do których mogą podróżować liniami Emirates.

Połączenie Kraków – Dubaj

Wcześniejsze połączenie obsługiwane przez flydubai na trasie Kraków – Dubai wraca od 2 października 2020r. Początkowo rejsy są planowane 3 razy w tygodniu: w piątki, niedziele i środy, a już pod koniec października planowane jest uruchomienie codziennych połączeń. Bilety są już dostępne w systemie do sprzedaży. Belgrad, Bukareszt, Kijów, Sofia i Zanzibar to kilka ulubionych miejsc, do których mogą udać się podróżujący Emirates z flydubai.

Jesteśmy przekonani, że popyt na podróże będzie nadal rósł, ponieważ coraz więcej krajów stopniowo zacznie znosić ograniczenia w podróżach międzynarodowych. flydubai wznowił działalność do 32 miejsc w całej sieci od czerwca i spodziewamy się, że liczba ta będzie stale rosnąć w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Dubaj wprowadził rygorystyczne protokoły dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, które zachęciły pasażerów do podróży biznesowych, w celach turystycznych lub do spotkań z bliskimi – powiedział Hamad Obaidalla, dyrektor handlowy flydubai.

 

Środki bezpieczeństwa w Emirates i flydubai

  • Obie linie lotnicze wdrożyły szeroko zakrojone środki bezpieczeństwa w celu walki z COVID-19 na każdym etapie podróży, w tym ulepszoną dezynfekcję wszystkich newralgicznych punktów i użycie zaawansowanych filtrów HEPA zamontowanych w kabinach samolotów, aby wyeliminować kurz, alergeny i zarazki z powietrza.
  • Pasażerowie tranzytowi podróżujący przez Dubaj przechodzą na lotnisku pomiar temperatury. Stanowiska transferowe na lotnisku w Dubaju zostały wyposażone w ochronne ekrany antybakteryjne, a personel ubrany jest w odzież ochronną (PPE).
  • Testy PCR COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich podróżnych przylatujących do Dubaju, również tranzytowych, co dodatkowo zapewnia bezpieczny transfer przez lotnisko dla klientów Emirates i flydubai.
  • Podróżujący liniami Emirates otrzymają bezpłatny zestaw higieniczny zawierający maski, rękawiczki, środek do dezynfekcji rąk i chusteczki antybakteryjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz