hotel zawiercie

Hotel Villa Verde to bodaj najlepszy obiekt na pełne atrakcji wakacje letnie i zimowe na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Miejsce, w którym nawet przy brzydkiej pogodzie, nie można się nudzić. Osobiście byliśmy tam kilkukrotnie i możemy z przekonaniem polecić to miejsce na udane wakacje dla rodzin z dziećmi.

Villa Verde to nowoczesny kompleks hotelowy. Znajduje się na obrzeżach Zawiercia, na rozległym zielonym terenie.Hotel dysponuje kilkoma salami restauracyjnymi, aby zachować bezpieczeństwo w czasie posiłków. Jest też duża kawiarnia, kręgielnia. Hotel oferuje także szeroki wachlarz zabiegów, rytuałów SPA oraz relaksujących masaży. Ponadto, seans w grocie solnej poprawi samopoczucie i pozytywnie wpłynie na zdrowie. Z myślą o pełnoletnich gościach przygotowano łaźnie piwną – kąpiele w suszu piwnym w drewnianej bali urozmaicone są degustacją piwa z Browaru Jana.

Przez cały rok wielką atrakcją dla każdego są 2 baseny kryte do kąpieli i relaksu w strumieniach podwodnych masaży i gejzerów. Dodatkowe odprężenie można uzyskać w jacuzzi  a dla dzieci brodzik z fontanną wodną i 40- metrową zjeżdżalnię wodną, która dostarczy nie lada emocji.

W sezonie letnim przy hotelu funkcjonuje duży basen zewnętrzny, o powierzchni prawie 1500 m2 ze strefą dla dzieci z wodnymi grzybkami i dwoma imponującymi zjeżdżalniami.

Zimą na terenie wokół hotelu specjalnie dla Gości przygotowano mały stok narciarski z wyciągiem, sztucznym naśnieżaniem i oświetleniem*. Korzystanie z niego jest bezpłatne (sprzęt płatny dodatkowo). Idealny na pierwsze doświadczenia dla małych narciarzy.

Goście chwalą także hotel Villa Verde za bardzo smaczną i urozmaiconą kuchnię.

W ramach pakietów wakacyjnych oferuje mnóstwo atrakcji.

Atrakcje w okolicy:

Ponadto Hotel Villa Verde to doskonała baza wypadowa do odkrywania Jury tj. Szlaku Orlich Gniazd oraz Szlak Zabytków Techniki.
Z jednej strony Jura to niezwykły świat zamków zbudowanych na szczytach jurajskich wzgórz i krainę białych skał kryjących tysiące jaskiń. Z drugiej – to także unikalny w skali Europy „industrialny” raj – spektakularne obiekty związane z tradycją górniczą, hutniczą, energetyką i łącznością. Zaledwie 16km od hotelu znajduje się niesamowity Zamek Ogrodzieniec  i Kompleks Parku Ogrodzienieckiego. W okolicy jest także pięknie odrestaurowany Zamek w Bobolicach i jego „brat” w Mirowie. Jeśli ktoś chciałby rozpocząć poznawania Jury i spędzić udane rodzinne wakacje z wieloma atrakcjami dla dzieci – tutaj na pewno to się uda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz