Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Trasa Lizbona – Barbados w 16 dni albo St. Maarten – Malaga w 20? A może szybki wypad z Martyniki w kierunku południowym, z odwiedzinami na wyspach St. Lucia oraz St. Vincent i Grenadyny? Albo 26 dniowy rejs całym zachodnim brzegiem Afryki? Wszystkiego tego doświadczyć można w otoczeniu prawdziwego szyku, wygody
i elegancji. Zapraszamy do świata luksusowych rejsów, w którym czekają nie tylko rozmaite destynacje, ale też cały szereg atrakcji oferowanych na pokładach statków. To znakomity pomysł np. na wyjazd motywacyjny, bo oferuje znacznie więcej niż wizyta w pływającym hotelu.

Luksusowy rejs będzie doskonałym pomysłem nie tylko dla osób zwyczajnie spragnionych wypoczynku, ale także dla takich, które dużo podróżują i wiele już widziały. To sposób na zaskoczenie nawet najbardziej doświadczonych obieżyświatów, ale także na niezapomniany wyjazd motywacyjny. Bo to znacznie więcej, niż przemieszczanie się na pokładzie statku. Dlaczego? Powodów jest kilka.

Pod białym żaglami

Oferta armatorów, jeżeli chodzi o rodzaje statków, jest ogromna. Wybierać można ze względu na wielkość, prędkość, preferencje co do obecności załogi itd. Płynąć można zarówno majestatycznym, pięknym żaglowcem, jak i szybki katamaranem.

Wielbicieli klasycznych białych żagli zachwyci z pewnością wizja rejsu potężnym pięciomasztowcem. Taka jednostka zabiera na pokład prawie 400 pasażerów i ponad 200 członków załogi. Będzie to więc dobry pomysł np. na wyjazd integracyjny większego zespołu pracowników. Na uczestników rejsu czekają eleganckie kabiny, a w nich np. szampan, czy mini bar.

luksusowe rejsy

Ale kabina to tylko początek atrakcji. Do dyspozycji pasażerów może być też przeszklona sala fitness, SPA, restauracje, baseny, sauny i biblioteka. Rufa takich statków często przystosowana jest do uprawiania sportów wodnych takich jak: narty, wakeboard, żagle, windsurfing, kajaki i nurkowanie. Czego więcej potrzeba do udanej wycieczki?

Luksus i cały szereg atrakcji znaleźć można też na pokładzie olbrzymich statków pasażerskich, zabierających na pokład nawet kilka tysięcy pasażerów. Jeśli zdecydujemy się na wersję luksusową takiej wycieczki, o nasze potrzeby i wygody zadba prywatny kamerdyner, gotowy do pomocy 24 godziny na dobę oraz serwis concierge. Luksusowe apartamenty oferują wszelkie wygody, a także dodatkowe przywileje, jak dostęp do wykwintnej restauracji albo prywatną windę do SPA.

Można wybrać też jednostki, oferujące takie atrakcje jak symulatora Formuły 1, symulatora gry w golfa, kina 4D, PlayStation, a nawet tory wrotkarskie. Wśród tak bogatej oferty z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygoda w kameralnym gronie

Jeżeli przepych i tłum pięciomasztowca lub ogromnego statku pasażerskiego to trochę za wiele, można wybrać też mniejsze jednostki, które luksusem nie odstają od oferty najlepszych hoteli i zdecydowanie wpisują się w bogactwo ofert incentive travel. Czarter dużego katamaranu, często ze stałą załogą, jest połączeniem wygody, jaką daje hotel, z przygodą i wrażeniami, które zapewnia tylko żeglarstwo.

W zależności od klienta, na katamaranie może być tylko skipper prowadzący jacht, ale może być też kucharz i osoba pomagająca w manewrach i obsłudze gości. Kabiny są zwykle 2-osobowe, z własnymi łazienkami. W podróż można się wybrać samemu, z osobą towarzyszącą, albo całą paczką znajomych. Jest to zatem bardzo dobry pomysł np. na wyjazd motywacyjny w mniejszym gronie.

luksusowe rejsy

 

Decydując się na taki rejs możemy albo odwiedzać gwarne, pełne życia miasta, albo zatrzymywać się w spokojnych, cichych zatokach. Zależy to tylko od tego, jak ułożymy trasę katamaranu.

W kilkuosobowy gronie można zdecydować się także na rejs luksusowym jachtem żaglowym. Niektóre jednostki można poprowadzić samodzielnie, a część dostępna jest z załogą w postaci skippera lub skippera i drugiej osoby do pomocy. Można też zatrudnić kucharza. Będzie to znakomity sposób na niezapomnianą przygodę w gronie rodziny, przyjaciół lub współpracowników, ponieważ jachty zwykle mają 3 kabiny, czyli zabierają na pokład 6-8 osób.

Jeśli natomiast oprócz wygody i luksusu, zależy nam też na prędkości i chcemy szybo dotrzeć nawet w odleglejsze zakątki świata, warto postawić na jachty motorowe. Do dyspozycji klientów są wtedy pokłady słoneczne do opalania, przestronne salony wyposażone w sprzęt audio video oraz komfortowe kabiny z łazienkami. Duże jachty najczęściej mają stałą załogę w postaci kapitana i załoganta w postaci hostessy lub stewarda oraz kucharza. Mniejsze, do 15m długości można poprowadzić samemu.

Świat stoi przed tobą otworem

Ponieważ w ofercie rejsów luksusowych znajdują się zarówno duże, jak i małe jednostki, do tego niektóre szybkie, inne bardziej majestatyczne, w zasadzie nie ma ograniczeń co do miejsc, które możemy na ich pokładzie odkryć. Potężnym pięciomasztowcem możemy opłynąć np. Morze Śródziemne albo Karaiby, odwiedzając m.in: Dubrownik, Bodrum, Rodos, Santorini, Ateny, Istambuł, Palermo, Niceę, Korfu, Portofino, albo Maltę. Wybieramy tylko wersję wycieczki i wchodzimy na pokład.

Jachty na własny użytek można czarterować nawet w tak odległych miejscach jak Seszele, Malediwy, Polinezja Francuska, Tajlandia, czy Birma. To doskonały pomysł na poznanie miejsc, które dotąd kusiły nas tylko na widokówkach. I na niezapomniane wrażenia z wyjazdu firmowego.

Zapytaj o ofertę luksusowych rejsów