Szkolenia, konferencje, eventy

W skład branży MICE poza wyjazdami incentive travel  (ukrytymi pod literą „I” w MICE) wchodzą jeszcze inne formy kontaktów biznesowych, które mają na celu wzmocnienie więzi z klientami i kontrahentami, a także nawiązywania nowych kontaktów. Są to różnego rodzaju spotkania biznesowe (meetings), konferencje i targi (conferences) oraz specjalne, uroczyste wydarzenia (events).

 

Organizacja tego typu przedsięwzięć wiąże się zawsze z wieloma przygotowaniami dotyczącymi m.in. całej logistyki wydarzenia, zaplecza technicznego czy marketingowego, a zajmują one nawet kilka miesięcy. Nasze biuro Bissole, zależnie od potrzeb klienta, zajmuje się pełną organizacją lub częściowy wsparciem w skomponowaniu wszystkich elementów niezbędnych do końcowego sukcesu przedsięwzięcia. Doradzamy i proponujemy, ale zawsze przede wszystkim słuchamy naszego klienta. Działając od lat w branży MICE, organizując zarówno własne jak i zlecone nam wydarzenia, pamiętamy o tym, że to uczestnicy takich spotkań są najważniejsi, bo obdarzyli nas zaufaniem i poświęcili dla nas (naszego klienta) swój czas, zatem nie możemy go zawieźć danym spotkaniem czy eventem.

 

Meetings – Spotkania (szkolenia)

Spotkania biznesowe przyjmują różne formy. Czasem są to bardziej kameralne śniadania, lunche czy kolacje biznesowe, czasem większe szkolenia, konferencje czy meetingi plenerowe. Bez względu na ilość uczestników mają przede wszystkim cele edukacyjne i wzmacnianie relacji między partnerami biznesowymi. Zawsze w przypadku spotkań kluczowym jest wybór miejsca, bo to ono, poza tematyką oczywiście, potrafi determinować atrakcyjność danego wydarzenia.

 

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i kontaktami z bardzo wieloma hotelami i centrami konferencyjnymi, w których można zorganizować wspaniałe spotkanie, wzbogacić je o dodatkowe aspekty i atrakcje wykorzystując potencjał miejsca. Niezwykle ważne jest zaplecze techniczne, logistyka, ale również atmosfera miejsca i oprawy spotkania, dzięki którym przekazywana wiedza zostanie wzmocniona. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług przy organizacji swoich spotkań biznesowych, zapraszamy do kontaktu.

 

Conferences – Kongresy i targi branżowe

Przy organizacji dużych kongresów czy wyjazdach na targi w charakterze wystawcy kluczowym elementem jest precyzja, ponieważ liczba czynników, które trzeba dopiąć i nad nimi zapanować jest szczególnie duża, a przy tym potrafi być dość kosztowna. Nasze biuro zajmuje się takimi sprawami jak:

  • Organizacja i logistyka przedsięwzięca
  • Rejestracja uczestników / rejestracja na targach
  • Transport uczestników
  • Transport materiałów (eksponatów)
  • Zapewnienie usług noclegowych
  • Zapewnienie usług cateringowych
  • Organizacja stoiska na targach
  • Pomoc w tworzenia materiałów dydaktycznych
  • Branding wydarzenia
  • Załatwianie formalności wizowych jeśli są wymagane.

 

Eventy

Istotą eventu jest jego wyjątkowość. Organizowane są przez firmy ze szczególnie ważnych powodów, jak choćby jubileusze, inauguracja nowych produktów czy lokalizacji, oficjalne ceremonie czy przyjęcia świąteczne. Eventy mają na celu przede wszystkim wspieranie celów biznesowych, ale jest to także dla firmy fantastyczny PR,  budowanie znajomości marki  czy podkreślenie społecznego zaangażowania firmy (CSR).

 

Mając na uwadze ową wyjątkowość, przy organizacji tego typu wydarzenia przykładamy szczególną wagę do emocji jakie ma wzbudzać dany event.  Niezbędna jest tu bardzo precyzyjna oprawa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyjątkowe atrakcje czy występu gwiazd, idealne miejsce, tak by całość powodowała efekt WOW. Rozpoczynając współpracę przy organizacji eventu staramy się jak najbardziej precyzyjnie określić oczekiwania naszego klienta, jego cel, budżet, planowaną liczbę gości i inne czynniki mające najistotniejszy wpływ na całą konstrukcję i personalizację danego projektu. Pozostała część to już kwestia kreatywności i wyobraźni!

Dokąd chcesz pojechać? Sprawdź propozycje wyjazdów!

Najnowsze propozycje Bissole