Realizacja Incentive Travel - OMAN – luksus i spokój na Półwyspie Arabskim

Termin: listopad 2023

Wielkość grupy: 137 osób

Podróż do Omanu, to podróż do krainy wielkiej gościnności, czystości, luksusu i elegancji, ale też różnorodności przyrodniczej, z malowniczymi wadi na czele. Maskat – według wielu, to najpiękniej położona stolica na świecie, która mimo dynamicznego rozwoju, w dużej mierze zachowała tradycyjną architekturę, zwłaszcza w starej dzielnicy Matrah. To właśnie do fantastycznie położonego, tuż przy piaszczystej plaży z widokiem na Zatokę Omańską, hotelu Kempinski Maskat, udała się nasza grupa. Zarówno w samym hotelu, jak i w innych restauracjach w trakcie pobytu, goście mieli możliwość zaznać wspaniałej, najwyższej jakości kuchni i elegancji. Jedyne co zaburzyło pobyt, to kaprysy pogody, no ale był to na pewno niezapomniany wyjazd!

Wielki Meczet – „Sanktuarium Spokoju” i Muzeum Narodowe Omanu

Powitanie z Maskatem to obowiązkowa wizyta w trzech miejscach: Wielkim Meczecie, Muzeum Narodowym i na lokalnym suku, by poznać kulturę i tradycje tego miejsca. Wielki Meczet w Maskat to prawdziwe arcydzieło współczesnej architektury islamskiej. Ten monumentalny obiekt religijny zachwyca swoją wielkością i pięknem, a jego wnętrza, bogato zdobione mozaikami i marmurem, sprawiają, że jest to miejsce pełne spokoju i duchowości. Muzeum Narodowe to skarbnica wiedzy na temat bogatej historii i kultury Omanu, z bogactwem zarówno starożytnych artefaktów, jak i eksponatów opowiadających o nowożytnej historii kraju. Dopełnienie wizyty w stolicy to wizyta na lokalnym suku, gdzie można zanurzyć się w barwnym świecie omańskich rękodzieł i specjałów i doskonała okazja do zakupu unikatowych pamiątek, takich jak tradycyjny kadzidłowiec, który jest jednym z symboli Omanu. I na koniec lunch w pięknej restauracji z panoramą na praktycznie całe miasto.

Rejs do Bandar Khyran – Realizacja Incentive Travel z Bissole

Rejs łodzią z Marina Bandar Rowda do Bandar Khyran rozpoczął się wspaniale, od spotkania z delfinami w ich naturalnym środowisku i relaksu na pięknej odludnej plaży, z przygotowanym lunchem w formie BBQ, pod pięknymi namiotami w stylu beduińskim, parasolami. Niestety nagła burza spowodowała, że wszyscy musieli szybko uciekać dla swojego bezpieczeństwa.
Wieczorna, uroczysta Gala dinner w Ritz Carlton The Pavilion z zespołem na żywo i DJem, uspokoiła i odmieniła emocje gości.

Off road do Bimmah Sinkhole

Podróż jeepami do Wadi oferuje emocjonujące doświadczenie off-road. Wadi, z jego naturalnymi basenami i kryształowo czystą wodą, to idealne miejsce na orzeźwiającą kąpiel. Nasi goście udali się do bodaj najsłynniejszego Bimmah Sinkhole, spektakularne naturalne zagłębienie, zapadlisko tektoniczne , wypełnione turkusową wodą, w której kąpiel przynosi orzeźwienie w upalne dni. Według lokalnych wierzeń, ta ogromna dziura powstała po uderzeniu meteorytu i nazywana jest „wrotami piekieł”. Tą offroadową wyprawę zakończył lunch w formie BBQ. A wieczorem pożegnalna kolacja w hotelowej Zale Club & Lounge – oferującej nie tylko wyborną kuchnię, ale tez bajeczne widoki na wybrzeże o zachodzie słońca!

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.