Peru z powietrza, wody i lądu

Termin: maj 2022

Wielkość grupy: 30 osób

Peru czekało na naszą grupę bardzo długo, bo niestety pandemia dwukrotnie uniemożliwiła tą podróż. Był to zatem bardzo wyczekamy kierunek. Ale to co ten kraj ma do zaoferowania, było zdecydowanie warte czekania, choć oczywiście w czasie tygodniowego pobytu nie da się zobaczyć wszystkiego, ale i tak wrażenie pozostaje niezatarte! Peru to kraj kontrastów i niezwykłych przeżyć, gdzie każdy dzień przynosi nową przygodę. W naszej wyprawie uczestnicy mieli szansę doświadczyć Peru z trzech perspektyw: z powietrza, wody, i lądu, odwiedzając miejsca pełne historii, z Machu Picchu na czele, kultury i niesamowitych krajobrazów.

Święta Dolina Inków: Tam, Gdzie Ziemia Śpiewa z Niebiosami

Doświadczenie peruwiańskie rozpoczęło się od Świętej Doliny Inków. Secred Valley otoczona przez majestatyczne Andy, w pobliżu miasta Cuzco, stanowiła niegdyś rdzeń imperium Inków. W dolinie znajdują się doskonale zachowane stanowiska archeologiczne. Tutaj też goście mieli możliwość uczestniczyć w rytuale „Pachamama”, oddający hołd Matce Ziemi. To magiczne doświadczenie łączy z prastarymi tradycjami i kulturą, która przetrwała próbę czasu. Secred Valley słynie też z produkcji barwnych, bardzo wysokiej jakości tkanin z alpak i innych.

Machu Picchu: Peruwiańskie must see z efektem wow

Machu Pichcu to bodaj pierwsze co przychodzi na myśl o Peru. I nie da się faktycznie tego z niczym porównać. Już sam przejazd pociągiem panoramicznym z Ollantaytambo do Aguas Calientes stał się preludium do tego nieziemskiego doświadczenia, w którym każdy krok po kamiennej ścieżce opowiadał nieznaną historię. To najbardziej tajemnicze miasto świata po prostu zapiera dech w piersiach! A dopełnieniem tego wrażenia był nocleg w INKATERRA MACHU PICCHU PUEBLO HOTEL – Hotelu z listy National Geographic Unique Lodges of the World, który w istocie jest kameralną andyjską wioską pośród tarasowych wzgórz, wodospadów, kamiennych ścieżek. Na 12 akrach naturalnego piękna, żyje tu 214 gatunków ptaków takich jak quetzal złotogłowy i kultowy andyjski kogut na skale oraz kwitnie zbiór orchidei – 372 gatunki.

Natura Vive: Skok adrenaliny i regeneracja w Cuzco

Wspinaczka i zjazdy na linie w Natura Vive to było wyzwanie, które przetestowało odwagę i dało szansę przelecieć jak ptak nad doliną. Aby odbyć skok i przejazd na zipline, najpierw trzeba pokonać ponad godzinną via ferrata. Via ferrata to ścieżka używana do wspinania się z zainstalowanym na stałe systemem bezpieczeństwa. A na koniec czekał lot! Po nim można było odpocząć i zregenerować siły w pięknym, przyjaznym i klimatycznym Cuzco.

Wszystkie twarze Limy

Na ulicach Limy, każdy kamień i zakątek ma swoją historię. Goście odkrywali to tętniące życiem miasto w czasie rowerowej eskapady przez najpiękniejsze zakątki, podczas lotu z klifów w Miraflores nad złotymi plażami na paralotniach, smakując słynne PISCO SOUR i delektując się wyborną lokalną kuchnią, łącznie z warsztatami przygotowywania narodowego dania peruwiańskiego „ceviche”.

Palomino Island: Bliskie spotkanie z naturą podczas Incentive Travel

Zostawiając za plecami Limę, goście ruszyli w rejs na Palomino Island,w otoczeniu łagodnych fal i towarzystwie ciekawskich fok i lwów morskich, przeniósł nas w świat, gdzie natura pisze scenariusz, a każda chwila jest niepowtarzalna. Wyspy Palomino to dwie wyspy będące częścią ekosystemu, w którym żyją unikalne gatunki lwów morskich, pingwinów, ptaków lokalnych i wędrownych.

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.