Śnieżne Incentive w Tromso

Termin: marzec 2023

Wielkość grupy: 127 osób

Kolejna już nasza wspólna przygoda w grupą „Najlepszych” odbyła się w malowniczej scenerii Norwegii, gdzie zespół zanurzył się w krainie niekończącej się zimy i magii świateł północy. Tromso było zupełnie innym wyborem, niż dotychczasowe „ciepłe” kierunki, ale jego uroda, kolory, smaki zapewne zapadną na zawsze w pamięci uczestników. Zdecydowanym hitem była wizyta w Camp Tamok, którego ambicją jest „… jest dać podróżnym poczucie autentycznej północy i prawdziwej bliskości pięknej przyrody”. I to się doskonale udało, zwłaszcza że dopisała pogoda i słońce w zestawieniu z mrozem mroziło policzki, ale rozgrzewało serca!

Za kierownicą przygody: Śnieżne safari w Camp Tamok

Już pierwszy dzień przyniósł spektakularne emocje – wyruszyliśmy w kierunku Camp Tamok na niezapomniane śnieżne safari. Każdy uczestnik został wyposażony w specjalny strój zapewniający komfort i bezpieczeństwo podczas ekscytujących aktywności na świeżym, mroźnym powietrzu.
Śnieżne safari okazało się punktem kulminacyjnym wyjazdu. Goście zostali podzieleni na grupy, by każdy mógł komfortowo doświadczyć wszystkich atrakcji: jazdy skuterami śnieżnymi, odwiedzić farmę reniferów i zobaczyć z bliska Hotel Lodowy. Wieczorem, Tromsø przywitało nas w najdalej wysuniętym na północ browarze, gdzie degustacja lokalnych piw w Ølhallen Brewery rozgrzała atmosferę.

Pod żaglami fiordów: Rejs w poszukiwaniu smaku i tradycji

Trzeci dzień obfitował w kolejne atrakcje: rejs po fiordach z degustacją dorsza, wizyta w Muzeum Uniwersyteckim i Saamów, które przybliżyły nam bogatą kulturę regionu. Fiordy wokół Tromso są jednym z najlepiej zachowanych obszarów przyrodniczych na świecie i obfituje w tutejszy przysmak – dorsza. Rejs z poczęstunkiem na fantastycznym statku Aurora Explorer i możliwość podziwiania ośnieżonych fiordów był kolejnym niezwykłym doświadczeniem.
A wieczór to uroczysta kolacja pod gwiazdami, w namiotach, w oczekiwaniu zorzy polarnej, która niestety nie chciała się pojawić i zachwycić kolorami.

Psie zaprzęgi i kolacja na szczycie Fjellheisen

Do pełni szczęścia i doświadczeń brakowało jeszcze psich zaprzęgów, które czekały na grupę ostatniego dnia, co stanowiło idealne zakończenie naszej arktycznej przygody. Szalona jazda zaprzęgami husky, z wiatrem na twarzy i widokiem merdających psich ogonów, sprawia że doświadczasz arktycznej ciszy, przestrzeni, połączonej tylko z radosnym szczekaniem.
Wieczorem, na szczycie Fjellheisen, pożegnaliśmy się przy kolacji w panoramicznej restauracji, podziwiając panoramę miasta. Przejazd kolejka gondolową na i ze szczytu robi ogromne wrażenie!

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.