Na zamówienie

Walencja: pasja, kultura i smak w sercu Hiszpanii

Odkryj Walencję – miasto innowacji i tradycji, które zachwyca swoją unikalną atmosferą.  Położona na środkowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, Walencja jest idealnym połączeniem nowoczesnej architektury i zabytkowych cudeniek. Jest to miejsce, gdzie kultura, sztuka, sport i wielkie wydarzenia sportowe, ale też wyborna hiszpańska kuchnia z paella na czele, słońce i piękne plaże, tworzą idealna mieszankę niezapomnianych wrażeń. Ta wielobarwna mozaika doznań sprawia, że Walencja to idealne miejsce na wyjazd incentive Travel!

Dlaczego Walencja?

 • Wygodne, bezpośrednie połączenia lotnicze z różnych miast Polski.
 • Bogata oferta kulturalna, świetna baza hotelowa i konferencyjna
 • Miasto Sztuki i Nauki, zaprojektowane przez słynnego architekta Santiago Calatravę, to zbiór futurystycznych budynków, w których mieszczą się muzea, oceanarium, i opery i in., ale też imponujące zabytki
 • Walencja jest jednym z najlepszych miast w Europie do zwiedzania na rowerze.
 • Żywa scena artystyczna i nocna – Od flamenco po festiwale muzyczne
 • Bogata scena sportowa: Walencja jest znana z licznych wydarzeń sportowych, które przyciągają fanów z całego świata, m.in. Grand Prix Europy Formuły 1 na ulicznym torze wokół portu czy stadion El Mestalla, będący domem dla Valencia CF i meczy La Liga.
 • Piękne plaże i śródziemnomorski klimat
walencja

Walencja – program wyjazdu incentive

Dzień 1

Typ oferty: Na zamówienie klienta

Po wczesnym przylocie do Walencji, uczestnicy zostaną powitani przez lokalnego przedstawiciela i zabrani na lunch. Możliwe są dwie opcje: lunch w strefie kibica na stadionie El Mestalla z późniejszym zwiedzaniem tego zabytkowego obiektu, lub lunch w malowniczej restauracji przy plaży. Następnie transfer  do hotelu i czas na odpoczynek przed popołudniowym spacerem z przewodnikiem po Starym Mieście. Odkryją uroki takich miejsc jak Wieże Serranos, Pałac Borgiów czy Plac Redonda. Wieczór zakończy się kolacją powitalną w klimatycznej restauracji Las Cuevas.

Dzień 2

Dzień odkrywania miasta na rowerze i pieszo. Dzień zaczyna się od energetyzującego BIKE TOUR po Walencji. Trasa obejmuje Ogrody Turia, Stare Miasto, a także futurystyczne Miasto Nauki i Sztuki słynnego architekta Santiago Calatravy. Po wycieczce rowerowej uczestnicy zjedzą obiad w restauracji specjalizującej się w owocach morza. Popołudniu dalsza część  zwiedzania najważniejszych zabytków miasta, takich jak Dawna Giełda Jedwabiu czy Mercado Colón.

Dzień zakończy klimatyczna, urocza kolacja na plaży.

walencja

Dzień 3

Trzeci dzień rozpocznie się od wyjazdu do strefy produkcji win apelacji Utiel Requena, gdzie uczestnicy zwiedzą miasteczko Requena oraz bodegę Vera de Estenas z degustacją win. Tutaj też dodatkowo odbędą się warsztaty gotowania paelli czyli dania, z którego słynie cała Hiszpania, ale jej tutejszej odsłonie.

Wieczorem uczestnicy wrócą do Walencji, gdzie czeka na nich kolacja i pokaz flamenco w La Bulleria, jednym z najlepszych miejsc na flamenco w mieście.

Dzień 4

Poranek zacznie się od czasu wolnego, który można spędzić na np. zakupach w Mercado Central. Lunch odbędzie się w Starym Mieście, po czym uczestnicy wyruszą na rejs katamaranem z muzyką i drinkami wzdłuż plaż Walencji.

Wieczór zakończy się elegancką pożegnalną kolacją w restauracji Submarino, położonej w oceanarium.

walencja

Dzień 5

Ostatni dzień to wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko, zależnie od godziny wylotu. Powrót do kraju.

Mamy nadzieję, że każdy z tych dni oferuje unikatowe doświadczenia, które na długo zapadną w pamięć uczestników. Umożliwiają one nie tylko poznawanie kultury i historii Walencji, ale również cieszenie się jej współczesnymi atrakcjami i przyrodą.

Pozostałe propozycje Incentive Travel ​

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.