Wyjazd incentive do Dubaju

Termin: marzec 2017

Wielkość grupy: 98 osób

Dubaj to jeden z najbardziej popularnych kierunków wyjazdów incentive travel i można powiedzieć, że daje gwarancję powodzenia i efektu WOW. Nawet w kilka dni można sprawić, że będzie co wspominać po pobycie tutaj. Tak też było w przypadku naszego klienta, który grupę swoich gości zaprosił na „bliskie spotkanie z Dubajem”. Mimo, że do zagospodarowania były praktycznie tylko 3 dni (z uwagi na późny przylot i wczesny wylot) to i tak udało się wywrzeć na gościach wielkie wrażenie.

Luksusowy hotel na palmie w Dubaju

Hotel Atlantis The Palm to jeden z najlepszych hoteli na świecie, zdobywca wielu prestiżowych nagród. Zbudowany na sztucznej wyspie w kształcie palmy – Jumeirah ogromny ośrodek, z własną plażą, aquaparkiem, 23 restauracjami i barami jest ucieleśnieniem wyobrażeń o luksusowym Dubaju. To tu właśnie mieszkali nasi goście i od samego przyjazdu mogli dzięki temu czuć się luksusowo i ekskluzywnie.

 

Dubai city tour

Praktycznie dwa dni trwał Dubai city tour, aby móc zobaczyć wszystkie dubajskie „top of the top”. Była wśród nich wizyta w Dubai Mall pełnym m.in. niesamowitych sklepów (najbardziej wszystkim się podobał sklep z olbrzymimi słodyczami), przepięknych akwariów. Z Dubai Mall goście wjechali na wieżę widokową Burj Khalifa skąd rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na całe miasto. Sporę dawkę adrenaliny dostarczył wszystkim szalony rejs łodziami motorowymi Yellow Boats od Zatoki poprzez Palm Island do najbardziej luksusowego, 7* hotelu Burj Al Arab. Prędkość i ewolucje jakie wykonywali kierowcy yellow boats równała się z przejazdem rollercoaster’em! Na liście dubajskiego top nie mogło zabraknąć wizyty w najstarszej dzielnicy miasta Al Bastakiya i odwiedzin muzeum dubajskiego znajdującego się w najstarszym budynku w Dubaju – Al Fahidi Fort, przejażdżki wodnymi taksówkami tzw. abrami na drugą stronę rzeki do lokalnych bazarów czyli Spice Souk i Gold Souk. Tu można było zakupić m.in. szafran, mnóstwo przypraw czy herbat. To zupełnie inny klimat niż ekskluzywne centrum.

Gala diner z widokiem na Dubaj

Uroczysta gala diner odbyła się w Dubai Creek Golf and Yacht Club, w specjalnej przestrzeni, z której można było podziwiać nocną panoramę miasta. Wykwintne, przepięknie podane menu, hostessy witające gości w „pawich” strojach, pokazy taneczne i fantastyczna zabawa  – było naprawdę uroczyście i jak przystało na Dubaj – luksusowo!

 

Aktywny incentive – wycieczka na pustynię

Dzień na pustyni, tak jak przewidywaliśmy, okazał się numerem jeden wśród naszych gości. W głąb pustyni gości zawiozły 6-osobowe jeepy, przy czym można było zdecydować czy kierowca ma jechać po wydmach spokojnie czy ostro. Oczywiście większość zdecydowała, że ostro i trzeba przyznać, że kierowcy nie oszczędzali aut ani gardeł uczestników, bo krzyk był przy tej jeździe wielki! Dzień i wieczór na pustyni, w beduińskiej wiosce upłynął m.in. na jeździe na wielbłądach, sandboardingu, robieniu tatuaży z henny, podziwianiu zachodu słońca, a wieczorem pokazy fire show, tańca brzucha i tańca wirującego derwisza i oczywiście kolacji w namiotach.

Zarówno pustynia, jak i samo miasto wywiera zawsze na wszystkich duże wrażenie. Splendor, luksus i wielkość Dubaju może zachwycać lub nie, ale na pewno nikogo nie pozostawia obojętnym i każe o sobie pamiętać, a o to przecież chodzi w wyjazdach incentive travel.

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.