wyjazdy szkoleniowe

Udział w szkoleniu czy konferencji z założenia ma nieść za sobą rozwój kompetencji, które później wykorzystane zostaną do efektywniejszego wykonywania obowiązków. Coraz popularniejsze są wyjazdy szkoleniowe i biznesowe poza granice kraju. Pozwalają one poznać nowe kultury biznesowe, specjalistów z własnej branży, którzy działają na zupełnie innych rynkach oraz dają możliwość spotkań, które służą wzmocnieniu więzi pomiędzy kontrahentami.

Dzięki rozwojowi siatki połączeń przewoźników, wiele miejsc jest teraz na wyciągnięcie ręki. Wyprawa do najdalszych zakątków świata jest bezproblemowa, ze względu na uruchomienie wielu bezpośrednich połączeń, które zapewniają maksymalny komfort.

Izrael, Singapur, Dubaj – połącz odpoczynek z edukacją

Tel Awiw jest idealnym miejscem, aby nie tylko zdobyć nowe umiejętności, odpocząć i poznać bliskowschodnią kulturę mieszkańców, ale przede wszystkim pozwala poczuć niepowtarzalny klimat ciągłego rozwoju. Izrael to nieduży kraj o burzliwym podłożu politycznym, ale mimo to nie można odmówić mu atmosfery dodającej energii do działania (szczególnie w sferze biznesowej). Można tutaj połączyć odpoczynek na piaszczystej plaży z poznawaniem najwyższej klasy kultury biznesowej.

Izrael to jeden z krajów, w których bardzo prężnie rozwijają się start-up’y,
a dzieje się to za sprawą struktur państwowych, które dofinansowują działania i uczą przedsiębiorców jak funkcjonować w świecie biznesu. Dodatkowym atutem szkoleń w Izraelu jest ułatwiona komunikacja. Linie LOT oferują przelot wprost do stolicy Izraela aż z siedmiu polskich miast: Wrocławia, Gdańska, Poznania, Warszawy, Krakowa, Rzeszowa i Lublina.

Inne miejsca, które łączą ze sobą relaks nad błękitną wodą i naukę w prestiżowych, biznesowych ośrodkach, to między innymi Singapur, do którego również oferowany jest bezpośredni transport liniami LOT z Warszawy oraz rozchwytywany ostatnio Dubaj, będący mekką biznesmenów z całego świata, do którego dzięki liniom FlyDubai dolecieć można bezpośrednio z Krakowa a Emirates z Warszawy.

Singapur uznawany jest za jedno z najlepszych miejsc do rozwoju biznesu. Wolność gospodarcza tego kraju plasuje się na drugim miejscu w porównaniu ze wszystkimi innymi krajami na świecie! Ten poziom wynika przede wszystkim ze skonkretyzowanego, choć przychylnego prawa, solidnej organizacji przepisów dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw oraz wypracowanej kultury biznesowej, która za najwyższe wartości uznaje: punktualność i perfekcyjną znajomość ekonomii. Gdzie więc lepiej rozwijać sieć kontaktów biznesowym niż w Singapurze?

Wybierz szkolenie w dużych europejskich miastach i korzystaj z ich niezliczonych atrakcji

Dla organizatorów, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom aktywny odpoczynek w dużych aglomeracjach, oparty na zwiedzaniu i korzystaniu z uroków miasta, polecamy niezwykle ciekawą ofertę w Zurychu. Szwajcaria to kraj kojarzony z organizacją, biznesem i prestiżem. Nic dziwnego, skoro do teraz nazywana jest twierdzą finansową Europy, a to za sprawą nie tylko stabilnego Szwajcarskiego Banku Narodowego, ale także ciągłego wzrostu gospodarczego i niskiego poziomu bezrobocia. Dlatego Szwajcaria jest doskonałym miejscem na organizację wyjazdu w celu szkolenia pracowników. Uczestnicy wrócą z podróży wyposażeni nie tylko w solidną wiedzę merytoryczną i praktyczne umiejętności, ale także będą mieli niepowtarzalną szansę na nawiązanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy systematycznie odwiedzają Szwajcarię w celu rozwijania swojego biznesowego potencjału. Podróż do Zurychu jest krótka i bezproblemowa, gdyż linie lotnicze Swiss (należące do grupy Lufthansa) oferują bezpośrednie połączenie z Wrocławia.

Drugim kierunkiem chętnie wybieranym przez miłośników dużych, tętniących życiem miast, jest Londyn, którego sylwetki przedstawiać nie trzeba, ale warto wspomnieć, że nie ma lepszego miejsca, jeśli chodzi o wygodę podróżowania. Londyn City to port lotniczy zlokalizowany w samym centrum miasta, do którego dotrzeć można bezpośrednio z Warszawy dzięki liniom lotniczym LOT. Później wystarczy tylko kilkanaście minut w taksówce lub znanym, czerwonym autobusie, aby znaleźć się w miejscu spotkania lub szkolenia.

Rzym, Paryż i wiele innych miejsc czeka na Ciebie i Twoich pracowników!

Oczywiście wszystkie wyżej wymienione destynacje to tylko mała część możliwych kierunków podróży. Komfortowe połączenia lotnicze sprawiają, że zagraniczne wyjazdy służbowe są znacznie przyjemniejsze, dzięki czemu organizowane szkolenia, spotkania i konferencje mogą być jeszcze bardziej urozmaicone. Inne popularne miejsca, znajdujące się w ofercie organizowanych przez nas wyjazdów szkoleniowych, czy konferencji to na przykład Goteborg, do którego dolecimy z Wrocławia dzięki liniom Wizzair, czy Rzym, do którego można dotrzeć bezpośrednio z Warszawy liniami lotniczymi Alitalia, a z Wrocławia dzięki Ryanair. Interesującą alternatywą, która łączy w sobie wiele różnych cech wymienionych powyżej, jest Paryż, uwielbiany przez uczestników wyjazdów szkoleniowych. Do stolicy Francji dolecieć można bez przesiadek z Wrocławia, dzięki bogatej ofercie linii lotniczych Air France.

Jeden komentarz

  1. Izrael, Singapur, Dubaj – gdziekolwiek by mnie szef nie wysłał, cieszyłbym się ze szkolenia, jak nigdy! Niestety, u nas to głównie coś pod Warszawą albo ewentualnie jakiś Karpacz czy inne Międzyzdroje. A szkoda, bo taki wyjazd zagraniczny w atrakcyjne miejsce byłby dla mnie nie tylko szkoleniem, ale i motywacją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz