email marketing powered by FreshMail
Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Incentive Travel

Zamierzasz nagrodzić swoich najlepszych pracowników w nieszablonowy sposób? Chcesz docenić najlepszych kontrahentów? Zorganizujemy dla nich wyjazd motywacyjny z oryginalnym programem. Podróże motywacyjne niosą ze sobą wiele korzyści. Pracownicy zyskują świadomość, że doceniasz ich zaangażowanie i osiągnięcia. Wspólnie spędzając czas integrują się, co później wpływa na dobrą atmosferę w pracy i lepszą komunikację w zespole.

Natomiast kontrahentom po udanym wyjeździe trudniej podjąć decyzję o współpracy z konkurencją. Stają się bardziej lojalni. Twoja firma zyskuje też lepszy wizerunek.

Dla kogo?
Pracownicy firmy, kontrahenci handlowi, dystrybutorzy – to grupy osób, dla których najczęściej organizowane są wyjazdy. Grupa docelowa w głównej mierze determinuje charakter wyjazdu.
Kiedy?
Najwięcej wyjazdów organizuje się wiosną (kwiecień-maj) oraz jesienią (wrzesień-październik). Popularne są również zimowe wyjazdy narciarskie (początek grudnia oraz przełom luty/marzec).
Na ile?
2 dni – średnia długość wyjazdów w Polsce
4-5 dni – średnia długość wyjazdów po Europie
8-10 dni – średnia długość wyjazdów poza Europą
Za ile?
Około 2 tysiące zł – średnia cena za osobę na wyjazd w Polsce
4-6 tysięcy zł – średnia cena za osobę na wyjazd po Europie
Około 8 tysięcy zł – średnia cena za osobę na wyjazd poza Europą

Czym różnią się wyjazdy typu incentive travel – motywacyjne, integracyjne – zorganizowana przez nas od klasycznej turystyki wypoczynkowej? Przede wszystkim oferujemy:

  • bardzo wysoką jakość świadczonych usług na każdym etapie podróży;
  • komunikujemy się z uczestnikami przed i po wyjeździe;
  • indywidualnie konstruujemy program wyjazdu; dopasowujemy go do celu wyjazdu, możliwości czasowych oraz przewidzianego budżetu;
  • szczególnie dbamy o bezpieczeństwo i komfort uczestników;
  • organizujemy wyjazdy grupowe dla kilku lub nawet kilkuset uczestników.

NAJWAŻNIEJSZE – LISTA PYTAŃ

CEL – motywacja, integracja, nagroda, szkolenie
LUDZIE – ile osób; wiek; płeć; proporcje
KIEDY I GDZIE – termin; na jak długo; preferowane miejsce
BUDŻET
OGRANICZENIA – społeczne; kulturowe; sporty ekstremalne; dotychczas realizowane kierunki
i atrakcje
INNE – np. struktura zakwaterowania; uroczyste kolacje; dodatkowa obsługa marketingowa wyjazdu

Pojęcie incentive travel jest powszechnie używanym w branży MICE określeniem grupowych wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych dla firm czy instytucji. Po stronie Klientów jednak zdecydowanie częściej, czasem nawet zamiennie, używane są pojęcia wyjazd / impreza motywacyjna i integracyjna. Faktycznie rozdzielenie tych dwóch pojęć jest dość trudne, ponieważ ich elementy zwykle się wzajemnie przenikają i uzupełniają. Głównych wyróżników między wyjazdem o charakterze motywacyjnym a integracyjnym należy szukać przede wszystkim w:

  • grupie osób dla jakiej przeznaczony wyjazd,
  • atrakcji i zajęć w czasie samej imprezy
  • oraz zamierzonego efektu po jej realizacji.

Z całą pewnością można powiedzieć jednak, że Firmy, które chcą rozwijać swoje wewnętrzne struktury oraz wzmacniać swoją pozycję na rynku, coraz wyraźniej dostrzegają ogrom korzyści, jakie płyną z organizacji incentive travel zarówno dla zarządów, jak i dla samych nagradzanych nimi osób.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio, gdzie prezentujemy informacje, jakie wyjazdy integracyjne dla firm już zorganizowaliśmy oraz z licznymi propozycjami kierunków i programami wyjazdów.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail