wynajmu aut w Hertz

Z uwagi na fakt, że epidemia koronawirusa nie maleje i wszelkie środki bezpieczeństwa powinny być w dalszym ciągu przestrzegane w najwyższym stopniu, zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych, przekazujemy informację dotyczącą procedur bezpieczeństwa stosowanych w trakcie wynajmu aut w Hertz.

Podróże służbowe już stopniowo powracają, a wynajem aut jest jedną z usług, z której klienci bardzo często korzystają, stąd ważne, aby mieć pewność, że zachowane są w tym przypadku normy sanitarne.

Jak czytamy w komunikacie udostępnionym nam przez Hertz GSA, dotyczącym bezpieczeństwa wynajmu aut w Hertz:

„W Hertz w Polsce nie ustajemy  w staraniach o bezpieczeństwo Klientów i Pracowników.

Nadal obowiązują u nas wszystkie procedury związane z czyszczeniem i dezynfekcją samochodów, kwarantannami oraz procedurą obsługi w punktach wynajmu. To ostatnie jest szczególnie ważne, gdyż dotyczy kontaktu w zamkniętych pomieszczeniach.

Tam, gdzie było to możliwe zainstalowaliśmy przezroczyste przegrody plexy, pracownicy obsługują klientów w maskach/przyłbicach.

Nasze punkty są oznakowane informacjami dla klientów z prośbą o wchodzenie do punktu/podchodzenie do lady pojedynczo, zakładanie maseczki oraz dezynfekowanie rąk (płyn znajduje się na ladzie, która jest teraz pusta i dezynfekowana pomiędzy wynajmami). Klient podpisuje umowę długopisem, który został zdezynfekowany (na ladzie są dwa stojaki na „czyste” i „brudne” długopisy).”

Na temat procedur stosowanych w firmach rent a car dotyczących szczegółowo samych wynajmowanych aut informowaliśmy Państwa już wcześniej. Więcej informacje z tym związane znajdują się we wpisie: Wynajem aut w czasie koronawirusa

Potrzebujesz więcej informacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz