Incentive w Rzymie – trzydniowy wyjazd pełen atrakcji

Termin: kwiecień 2019

Liczba osób: 52

Rzym był dla naszego klienta kierunkiem oczywistym, a może nawet obowiązkowym, ponieważ goście w czasie jednego dnia pobytu wizytowali zlokalizowaną w okolicy fabrykę firmy. Pozostałe dni spędzone w Wiecznym Mieście obfitowały w świetną zabawę i okrywanie uroków samego Rzymu i okolicy. Gra miejska, warsztaty z robienia pizzy, a także pełna wrażeń przejażdżka zabytkowymi samochodami na Roman Hills. Przed wyjazdem i w czasie pobytu doskonałym narzędziem komunikacji z uczestnikami okazała się aplikacja mobilna incentive travel, w której na bieżąco pojawiały się wszystkie niezbędne informacje. Oto krótka relacja z bardzo udanego wyjazdu motywacyjnego połączonego ze szkoleniem.

Wyjazd incentive rozpoczęty wieczornym zwiedzaniem Rzymu

Ponieważ przylot do Rzymu był w godzinach popołudniowych, po zakwaterowaniu i chwili odpoczynku, goście wieczorem udali się jeszcze na krótki spacer przed kolacją. Na szczęście hotel The Hive, w którym mieli zarezerwowane noclegi, jest bardzo dogodnie położony bardzo blisko centrum, w okolicach dworca Temini, także praktycznie wszystkie główne atrakcje są w zasięgu spokojnego spaceru. W świetle wieczornych świateł Rzym zyskuje dodatkowej magii i czaru i po takim spacerze kolacja w restauracji smakowała wybitnie!

Vintage Car – przejażdżka po Roman Hills

To był obfitujący we wrażenia dzień, bardzo radosny! Zaraz po śniadaniu odbyła się fantastyczna wyprawa zabytkowymi samochodami po rzymskich wzgórzach. Oczywiście goście kierowali wszystkimi autami samodzielnie. Trasa wiodła najpierw do Castel Gandolfo, gdzie była przerwa na kawę i ewentualną zmianę kierowców. Następnie do malowniczo położonego nad jeziorem  Nemi, gdzie z kolei czekało wyzwanie – zawody w strzelaniu z łuku. Stamtąd już udali się na lunch do restauracji nad samym jeziorem i wrócili do hotelu. Ta wyprawa zabytkowymi samochodami zdecydowanie wszystkim podobała się najbardziej, tym bardziej że pogoda w tym dniu była wyjątkowo piękna i można było mknąć w przez wzgórza w kabrioletach i czuć wiatr we włosach – jak w romantycznym filmie!

Oryginalny team building w Rzymie – gra miejska w “Anioły i Demony”

Jedna z najbardziej popularnych powieści Dana Browna „Anioły i Demony” ma miejsce właśnie w Rzymie. Aż się prosi więc, aby wyruszyć po mieście trasą, którą musiał przebyć Robert Langdon i znowu się poczuć jak w filmie, tym razem sensacyjnym. Tak też się stało i goście podzieleni na zespoły przemierzali Rzym poszukując „aniołów i demonów”, wykonując przeróżne zadania. Przy tym do dyspozycji mieli meleksy, co już było wyzwaniem, bo jazda jakimkolwiek pojazdem po Rzymie, to zawsze jest wyzwanie!

Incentive w Rzymie to także warsztaty z robienia pizzy

Po tak intensywnym dniu czekało jeszcze jedno wyzwanie – samodzielne przygotowanie pizzy. Kolacja połączona z warsztatami odbyła się w pięknej restauracji położonej bardzo blisko centrum, a jednocześnie na rozległym zielonym terenie wyizolowanym od zgiełku miasta. Nauka w takich warunkach była odpoczynkiem i samą przyjemnością, tym bardziej smakowała wybornie!

Kolejny dzień goście spędzili na rozmowach biznesowych i wizytacji fabryki firmy. Wieczorem udali się na pożegnalną kolację, a już wcześnie rano wylecieli do Polski. Jednak te zaledwie niecałe trzy dni, które mieli do dyspozycji były wypełnione pozytywnymi wrażeniami i pozwoliły rozsmakować się w Rzymie!

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.