kajaki dolny śląsk

Na Dolnym Śląsku nie można się nudzić! Jest tu tak wiele rzeczy do odkrycia, tak wiele miejsc zapraszających do wszelkich aktywności, że można wybierać do woli i odkrywać go wciąż na nowo. Ogromna liczba zamków, pałaców i innych zabytków, Karkonosze, Góry Izerskie i Kaczawskie, doskonałe tradycje kulinarne, a także winnice i sama tętniąca życiem stolica regionu – Wrocław z mnóstwem atrakcji. Dolny Śląsk to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne.

Dolny Śląsk to region, w którym można zorganizować przeróżne wyjazdy integracyjne, połączone ze szkoleniami czy konferencjami, bo baza noclegowa jest tu na bardzo wysokim poziomie. Są liczne szlaki rowerowe, kajakowe, trekingowe, ale są też pola golfowe, stadniny koni, rajdy samochodami terenowymi, liczne warsztaty – praktycznie wszystko co służy udanej integracji, teambuildingom i dobrej zabawie. Oto kilka pomysłów.

akademia golfa1. Integracja na świeżym powietrzu? Dolny Śląsk zaprasza na golfa  

Doskonały pomysł jak dobrze i przyjemnie zorganizować czas dla grup pracowników, znajomych lub przyjaciół. Fantastyczna zabawa z golfem w pięknym pałacu na Dolnym Śląsku, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej PGA Polska. To doskonała forma integracji i propagowania zdrowego stylu życia na świeżym powietrzu. Gra w golfa jest idealną formą aktywności dla ludzi w każdym wieku.

Impreza integracyjna z golfem:

  • Szkolenie golfowe w grupach do 20 osób
  • Omówienie gry w golfa i charakterystyka pola golfowego
  • Kadra trenerska, sprzęt golfowy
  • Poczęstunek po zajęciach
  • Zabawowy turniej golfowy w formacie dla początkujących

2. Imprezy integracyjne dla odważnych. Dolny Śląsk i tyrolki w Złotym Stoku

Na terenie ponad 7 hektarów, znajdują się atrakcje zapewniające moc wyjątkowych wrażeń. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki – zjazdy na linie o łącznej długości 1050metrów oraz wiele innych. To takie miejsce, gdzie można się sprawdzić, pokonać swoje lęki i trochę poczuć się jak ptak!

Nad całością czuwa wyspecjalizowana kadra, wszyscy uczestnicy otrzymują sprzęt wyposażenia indywidualnego i przechodzą obowiązkowe szkolenie w zakresie poruszania się po trasie. W trakcie przechodzenia po instalacjach każdy z uczestników wpięty jest do specjalnej liny (zwanej „linią życia”), gwarantującej uniknięcie upadku z wysokości. Stopień trudności poszczególnych odcinków jest zróżnicowany, od bardzo łatwego i stopniowo wzrasta. Każdy znajdzie tu dla siebie coś na miarę swoich sił i możliwości.

Specjalna oferta dla osób szukających mocnych – nocne ćwiczenia treningowe.

3. Zintegruj pracowników podczas… poszukiwania złota na Dolnym Śląsku

Skoro już jesteście w Złotym Stoku, jest tu jeszcze jedno miejsce, w którym można zorganizować fantastyczne spotkanie integracyjne! W kopalni złota można zorganizować:

  • gry z fabułą według różnych scenariuszy
  • zwiedzanie Kopalni Złota z podziemnym wodospadem (a może tak nocą np. ze świeczkami lub pochodniami)
  • podziemny spływ łodzią na odcinku 500 m (a jakbyście poczuli nieodpartą ochotę wyjść z łodzi i zwiedzić dalsze chodniki niedostępne dla ruchu turystycznego – to jest możliwe jak najbardziej)
  • zajęcia alpinistyczne jak wspinaczka po sztucznej ściance, tyrolki itp. (wysoko do góry podrapać po brzuchu chmury)
  • płukanie złota (poczuj żyłkę prawdziwego poszukiwacza)

Na zakończenie uroczysta kolacja w podziemiach kopalni. Jeśli macie więcej dni do dyspozycji można je wypełnić np. spływem pontonowym, wyprawą samochodami terenowymi czy choćby paintallem. Zdecydowanie jest wiele opcji!

dolny śląsk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz