Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Na mocy oficjalnie podpisanego w Warszawie porozumienia PLL LOT zostały partnerem Astana EXPO 2017. Umowa ta o strategicznej współpracy pomiędzy polskim przewoźnikiem a organizatorami EXPO 2017 w Kazachstanie, nie tylko ustanowiła LOT jako oficjalnego polskiego przewoźnika na EXPO, ale też ma na celu promocję stolicy Kazachstanu jako bardzo atrakcyjnego kierunku turystycznego i biznesowego.

Wedle szacunków tegoroczne EXPO ma przyciągnąć około 5 milionów uczestników z całego świata, a jej tematem przewodnim jest Energia Przyszłości. Samo EXPO 2017, jak i związana z tym promocja całego kraju zapewne znacznie przyczyni się do wzrostu zainteresowania Kazachstanem jako kierunkiem biznesowym, ale także turystycznym doskonale nadającym się na różnego rodzaju wyjazdy motywacyjne i integracyjne.

Polska ekspozycja i wystąpienia będą dotyczyć przede wszystkim wszelkim innowacjom w tym zakresie. Dzień Polski w ramach EXPO jest zaplanowany na 07.09.2017.

Bezpośrednie przeloty liniami LOT z Warszawy do Astany pierwotnie miały się rozpocząć od 08 maja 2017, ich rozpoczęcie zostało jednak przesunięte na 29.05.2017. Połączenia będą realizowane samolotami typu Boeing 737-800 NG. Wprowadzenie bezpośrednich lotów Warszawa – Astana to bardzo dużo ułatwienie podróży służbowych i indywidualnych.

Połączenie na EXPO 2017 będzie kursować 4 razy w tygodniu według rozkładu:

  • Warszawa – Astana: poniedziałek, środa, piątek, sobota; godziny: 22.50 – 07.45
  • Astana – Warszawa: wtorek, czwartek, sobota, niedziela; godziny: 13.00 – 14.15

Znajdź swoje połączenie do Astany

Przypominamy, że z dniem 1 stycznia 2017 został zniesiony obowiązek wizowy dla podróży do Kazachstanu nie przekraczających 30 dni. W przypadku dłuższych pobytów wiza jest już konieczna. Szczegółowe informacje na ten wiz do Kazachstanu znajdziecie w naszym serwisie wizowym.

Kazachstan to bezpieczny kierunek i niezwykle ciekawy, z którym nasze biuro współpracuje od wielu lat. Na naszej mapie propozycji incentive znajdziecie Państwo wiele przykładowych programów, atrakcji i aktywności, które doskonale wzbogacą wyjazd motywacyjny czy integracyjny do Kazachstanu.

Polecamy szczególnie:

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem podróży służbowej czy wyjazdem motywacyjnym do Kazachstanu, zapraszamy do składania nam swoich zapytań. Zachęcamy również do skorzystania z programu LOT dla firm.

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn