nashvile

Rezerwacje hotelowe to bardzo prężnie działająca i stale rozwijana usługa Bissole Business Travel. Dziś, kiedy na rynku istnieje szeroka dostępność przeróżnych wyszukiwarek internetowych, samo założenie rezerwacji hotelowej w dowolnym miejscu na świecie, jest dość łatwe. Jednak, zwłaszcza w przypadku podróży służbowych, często pojawiają się problemy dotyczące płatności i rozliczeń tych rezerwacji, ale także czasu, jaki należy poświęcić na wyszukanie obiektu spełniającego wszystkie niezbędne kryteria.

 

Zwykle klienci mają problem z: koniecznością posiadania służbowej karty kredytowej przez gościa hotelowego, kłopotu z uzyskaniem faktury z hotelu lub innego miejsca noclegu, problemu z rozliczeniem dodatkowych usług hotelowych. Bardzo czasochłonne i trudne jest także znalezienie hotelu zwłaszcza w czasie targów czy dużych konferencji w danej lokalizacji. Zdarza się, że firmy szukając oszczędności korzystają z atrakcyjnych cenowo, ale bardzo rygorystycznych stawek, które nie pozwalają na żadne modyfikacje założonej rezerwacji. Jeśli zmiany dotyczą takich rezerwacji okazuje się wówczas, że coś co miało być oszczędnością staje się podwójnym kosztem dla firmy.

 

Przy korzystaniu z usług rezerwacji hotelowych za pośrednictwem Bissole tego typu problemy są minimalizowane praktycznie do zera. Dzięki dostępowi do wielu profesjonalnych, dedykowanych dla biur podróży, systemów rezerwacyjnych oraz długoletniemu doświadczeniu w rynku business travel, proponujemy naszym klientom kilka najkorzystniejszych wariantów rezerwacji pod względem ceny, lokalizacji oraz elastyczności oferty. Wszelkie rozliczenia z hotelami odbywają się za naszym pośrednictwem (chyba że klient życzy sobie inaczej).

 

Dla sprawnego założenia rezerwacji przy składaniu zapytań prosimy o:

  • Imię i nazwisko osoby podróżującej
  • Termin noclegu
  • Miasto, w razie konieczności także miejsce ,w pobliżu którego ma się znajdować hotel
  • Określenie dodatkowych wymagań takich jak: parking, dodatkowe posiłki, udogodnienia w hotelu
  • Określenie budżetu wyznaczonego w ramach wewnętrznej polityki podróży.

 

Na podstawie przedstawionych kryteriów przedstawiamy Państwu listę ofert najbardziej im odpowiadających. Po dokonaniu wyboru otrzymają Państwo od nas stosowny voucher hotelowy. Wszelkie rozliczenia z hotelem mogą być dokonywane za naszym pośrednictwem. W całym procesie rezerwacji do dyspozycji jest nasz help desk 24/7.

 

Możliwe jest także negocjowanie za naszym pośrednictwem stawek specjalnych dla firmy w hotelach lub sieciach hotelowych, w ramach tzw. umów trójstronnych. Udostępniamy także system rezerwacyjny dla dokonywania samodzielnych rezerwacji, w którym także możemy przejąć za Państwa płatności oraz służyć wsparciem help-desku.