spotkanie bissole

Kolejne z naszych spotkań dla obecnych i przyszłych klientów odbyło się 1 marca 2018 w Volare Ristorante Pizzeria i miało tytuł „Smak na LOT”. Było ono współorganizowane przez Zachodnią Izbę Gospodarczą, której od lat Bissole Business Travel jest członkiem oraz przez naszego partnera PLL LOT.

Spotkanie to miało charakter integracyjny dla członków ZIG, były też na nim wręczane certyfikaty członkowskie dla nowych członków Izby, między innymi właśnie dla Restauracji Volare, która gościła wszystkich specjałami kuchni włoskiej. I miejsce i temat musiało być bardzo ciekawe dla gości, którzy licznie przybyli na spotkanie z nami.

Początek roku to czas podsumowań roku minionego i planów na rok bieżący. Tak też było w przypadku naszej prezentacji dla gości. Na podstawie wszystkich zapytań i zrealizowanych przez nas wyjazdów w 2017r przygotowaliśmy specjalne zestawienie „TOP 10 wyjazdów indywidualnych i grupowych”. Pierwsza trójka tego zestawienia, była dla wszystkich sporym zaskoczeniem, a przedstawiał się ona następująco:

  1. Malta – kulturalna perła Morza Śródziemnego
  2. Laponia – kwintesencja Skandynawii
  3. Dubaj – tu wszystko jest Naj!

Kolejne miejsce, gdzie gościły m.in. Gruzja, Andaluzja czy Słowenia też wzbudziły spore zainteresowanie. Takie zestawienia to zawsze też inspiracja do organizacji własnych, firmowych i indywidualnych wyjazdów.

Natomiast przedstawiciel LOT-u Pan Łukasz Martyka przedstawił przeróżne nowości, które zawitały lub dopiero nastaną w siatce połączeń i flocie naszego narodowego przewoźnika. Od sezonu wiosenno – letniego będzie uruchomionych wiele nowych połączeń, z Singapurem na czele. Także flota LOT-u powiększa się o nowe Dreamlinery. Możliwości wygodnego podróżowania po świecie pojawia się zatem coraz więcej.

Całe spotkanie było bardzo owocne i przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom.

Relacja z naszego spotkania znajduje się także na stronie Zachodniej Izby Gospodarczej.