Wyjazd incentive do Dubrownika z okazji 25 lecia firmy

Termin: październik 2019

Wielkość grupy: 216 osób

Współpracująca z nami firma prawnicza wybrała Dubrownik jako miejsce świętowania wraz ze swoimi gośćmi dostojnej rocznicy 25 lat istnienia firmy. Można powiedzieć, że Dubrownik – absolutnie wyjątkowa perła Adriatyku, „sprostał zadaniu” i swoim urokiem i jakością świadczonych usług godnie uświetnił te obchody.

Przygotowania i branding wyjazdu incentive

Mimo, że wyjazd był krótki, bo zaledwie 3-dniowy, ze względu na wielkość grupy przygotowania do niego trwały kilka miesięcy. Goście byli z całej Polski więc już samych miejsc wylotu było kilka. Przy tak dużej liczbie osób doskonale sprawdziło się rozbudowane zaplecze marketingowe i branding wydarzenia, na czele w formularzem rejestracyjnym i aplikacją mobilną incentive travel, w której na bieżąco przekazywane były wszystkie informacje dotyczące wyjazdu przed jego rozpoczęciem i w trakcie. Szczególnej uwagi wymagało kontrolowanie i dopasowanie restauracji i menu do różnych preferencji żywieniowych gości, stąd niektóre posiłki odbywały się w kilku restauracjach jednocześnie. Bardzo istotny był sam wybór hotelu, który pomieści tylu gości na raz, zapewniając przy tym najwyższy standard usług. Wybór padł na jeden z najlepszych hoteli w mieście – 5* Dubrovnik Palace. Hotel wprost zachwyca położeniem na półwyspie Lapad, fantastyczną kuchnią, doskonałym SPA i obsługą na najwyższym poziomie.

Zwiedzanie miasta na wyjeździe incentive

Zwiedzanie Dubrownika rozłożyło się na dwa dni, bo też i to miasto ma tak wiele do zaoferowania, że można je „dawkować” i cały czas czuć niedosyt widoków i zabytków z listy UNESCO. W pierwszy dzień odbył się spacer po mieście i po murach miejskich z przewodnikami. Miasto, otoczone wałami i fortyfikacjami, jest skarbem architektonicznym i kulturalnym, zachowanym w doskonałym stanie, mimo upływających wieków. Spacer po samym starym mieście i murach to punkt obowiązkowy w czasie pobytu w Dubrowniku. Kolejnym jest widok na miasto i wyspę Lokrum ze szczytu góry Srd. Dostać się tam można kolejką, która została zbudowana w 1969 roku i do dnia dzisiejszego jest ogromną atrakcją turystyczną. Ten punkt programu wraz z rejsem z portu Gruz do starego portu został zrealizowany w drugim dniu pobytu.

Uroczyste kolacje podczas podróży incentive

Pobyt w Dubrowniku miał na celu uroczyste świętowanie i tak też było! Powitalna kolacja odbyła się w hotelowym Beach Club w niesamowicie przygotowanym, oświetlonym tarasie wśród skał, na których położony jest hotel. Fantastyczna zabawa z dyskoteką trwała do późna. Kolejnego dnia uroczysta kolacja odbyła się w centrum Dubrownika, w rozległym atrium restauracji Klarisa tuż przy klasztorze Św. Klary. Tutaj goście bawili się przy muzyce na żywo i przy DJ-u. W takim otoczeniu, przy niezaprzeczalnym uroku i magii Dubrownika i organizacji dopiętej na ostatni guzik, obchody rocznicowe udały się doskonale!

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.