Wyjazd incentive na Maltę

Termin: czerwiec 2019

Wielkość grupy: 113 osób

Kolejny wyjazd nagrodowy naszego stałego klienta odbył się na Maltę, jeden z najpopularniejszych kierunków ostatnich lat. Malta wyróżnia się przede wszystkim swoim historycznym i kulturowym bogactwem. Najróżniejsze kultury i cywilizacje na przestrzeni wieków zostawiły tu swoje ślady, a dzisiejsza Malta doskonale o nie dba, zachowując przy tym swój unikalny charakter. Przepiękne pałace, wyśmienita kuchnia, najwyższej jakości hotel Hilton Malta i piękne widoki – idealne miejsce na elegancki, ale relaksacyjny wyjazd nagrodowy.

Maltańskie must see na wyjeździe incentive

Nie sposób być na Malcie i nie zwiedzić stolicy wyspy – Valletty. To absolutnie obowiązkowy punkt programu, który nasi goście zwealizowali w czasie city touru w drugim dniu swojego pobytu. W czasie spaceru po mieście odwiedzili m.in. przepiękne Ogrody Barrakka, z których rozpościera się widok na tzw. trzy miasta, Konkatedrę Św. Jana, a historię wyspy „w pigułce” obejrzeli na specjalnym pokazie Malta 5D. Zwieńczeniem zwiedzania był lunch w uznawanej za najlepszą obecnie restaurację na Malcie – Capo Crudo. Kolejnym maltańskim must see jest Mdina – słynne miasto ciszy. Faktycznie będąc tutaj ma się wrażenie, że całe miasto to wielkie muzeum, w którym należy zachowywać się z godnością. Po spokojnym spacerze po mieście w pierwszy dzień, goście zasiedli na kolację w „pałacowym” Mdina Restaurant. Najpiękniejszy widok, jaki można zobaczyć na Malcie to z kolei Klify Dingli, najwyższy punkt całej wyspy, ponad 250 m. n.p.m. Te unikalne, majestatyczne formacje skalne robią gigantyczne wrażenie, a dla naszych gości był to pierwszy punkt programu.

Stylowa Gala Dinner

Tradycją w wyjazdach naszego klienta jest uroczysta kolacja. Tym razem odbyła się ona na zamku – Castello Zamitello,  w charakterze lat 50-tych. Goście fantastycznie przygotowali swoje stroje na te uroczystość, a dodatkowo całkiem niespodziewanie, do zamku pojechali pięknymi zabytkowymi autami z kierowcą. Całość była po prostu szampańska!

Incentive na Malcie – wiele aktywności do wyboru

W kolejnym dniu goście mogli wybrać spośród kilku aktywności, zależnie na co mieli ochotę. Można było się udać na uroczą farmę Limestrone na degustację likieru limoncello oraz oliwy z oliwek, a także zwiedzić muzeum wapienia maltańskiego. Kolejną propozycją była winiarnia Marovin z jej 400-letnimi piwnicami bądź wyjazd na warsztaty kulinarne. Świetną zabawą była zabawa teambuildingowa  iPad challenge po Vallecie. Część gości wybrała także błogie lenistwo w hotelu Hilton Malta, w którym mieszkali i korzystanie z jego wszystkich uroków.

Jeep Safari na Gozo i relaks na Blue Lagoon

W ostatni dzień goście wybrali się wprost z molo przy hotelu w rejs na Gozo, gdzie natychmiast przesiedli się w jeepy i rozpoczęli swoje safari w poszukiwanie skarbu. Czasu było dużo więc i poszukiwania szły dość leniwie, ale z sukcesem. W drodze powrotnej na Maltę ich łódź przystanęła jeszcze w przepięknej Błękitnej Lagunie, gdzie mogli się relaksować, pływać, opalać, nurkować.

To był bardzo udany wyjazd, pełen atrakcji, a przy tym z dużą ilością czasu na odpoczynek. Goście wyjechali zachwyceni tym jednym z najmniejszych państw świata!

Korzyści z organizacji incentive travel przez Bissole

Oszczędność czasu

Profesjonalne doradztwo i kontakt tylko z jednym przedstawicielem

Dodatkowe zabezpieczenie wyjazdu w postaci gwarancji ubezpieczeniowej Bissole

Przejrzystość ustaleń i kosztów w umowie

Jedno zbiorcze rozliczenie dzięki redukcji pośredników

Komfort uczestników dzięki stałej opiece przedstawiciela biura

Inne realizacje Incentive Travel

Przykładowe propozycje wyjazdów Incentive Travel

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.