Nowa Południowa Walia

Nowa Południowa Walia to najstarszy stan Australii, ze stolicą w Sydney, które wraz ze swoją słynną Operą, jest swoistą „wizytówką” kraju

To też najczęstszy punk docelowy podróży do Australii. Trudno się temu dziwić, skoro to właśnie Nowa Południowa Walia szczyci się aż 40 parkami narodowymi, wybrzeżem z bajecznie białym piaskiem i oceanem będącym rajem dla surferów i amatorów innych sportów wodnych. Samo Sydney jest uważane za jedną z najpiękniejszych i najpiękniej położonych metropolii na świecie. Cały stan Nowej Południowej Walii charakteryzuje się bardzo przyjemnym, umiarkowanym klimatem z długimi ciepłymi latami i krótkimi latami. Zwykle tylko w najwyższych partiach tzw. Alp Australijskich okresowo występuje śnieg. Najlepszy okres na podróże w rejon Nowej Południowej Walii to październik – marzec.

Główne atrakcje
Nowej Południowej Walii to:

Już w samym Sydney na zwiedzaniu jego atrakcji można spędzić kilka dni. Zwykle jednak przy planowanych dłuższych pobytach w Australii, które mają pokazać różnorodność i „klimat” kraju łączy się Nową Południową Walię z Queensland lub Terytorium Północnym. 

Wszystko zależy od Państwa, a my ułożymy program specjalnie dla Was!

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.