Queensland

Queensland to stan, który swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim Wielkiej Rafie Koralowej oraz temu, że sezon trwa tutaj cały rok, dzięki czemu jest ulubionym miejscem wypoczynku Australijczyków i turystów zagranicznych.

To drugi co do wielkości stan Australii, w którym panuje gorący klimat, kilometrami ciągną się tu bajeczne piaszczyste plaże, wzdłuż wybrzeża rozsiane są tropikalne wyspy, a w głębi lądu – soczysto zielone lasy deszczowe. To jeden z najchętniej odwiedzanych stanów Australii, zarówno przez amatorów błogiego lenistwa, jak
i szukających mocnych wrażeń i wielbicieli sportów wodnych. Wzdłuż wybrzeży Queensland rozsianych jest też ponad 100 powulkanicznych wysepek tzw. The Whitsundays, zachęcających swą tropikalną roślinnością i cudnie lazurową wodą. W Queensland można fantastycznie i ciekawie spędzić czas, ale oczywiście jeśli komuś to nie wystarczy można pobyt tutaj połączyć z wizytą w innych stanach. Wszystko zależy od Was, my ułożymy program dopasowany do Waszych oczekiwań.

Atrakcje sugerowane
w okresie październik – marzec:

Atrakcje sugerowane w okresie kwiecień – wrzesień:

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.