Australia Południowa
i Wiktoria

South Australia – Australia Południowa graniczy ze wszystkimi pozostałymi stanami kontynentu, a jej południową granicę stanowi Ocean Południowy,

Stolicą stanu jest i jej głównym portem lotniczym jest Adelaide, znana jako „City of Churches” (Miasto Kościołów). Wizytę w tym stanie najlepiej połączyć z najbardziej na południe wysuniętą kontynentalną częścią kraju – stanem Wiktoria. Zdecydowana większość ludności  Wiktorii (aż około 80%) żyje w stolicy stanu czyli Melbourne. Melbourne to doskonałe miejsce na organizację wyjazdów tematycznych – sportowych. To tutaj odbywa się wielkie święto tenisa – Australian Open, którego historia sięga 1905r. Tu też odbywa się Grand Prix Australii w F1, czy jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów konnych na świecie – Melbourne Cup. Można powiedzieć, że Melbourne żyje sportem na najwyższym poziomie i w czasie tych „świąt” całe miasto cudownie ożywa.

Najlepszym okresem na odwiedzenie Australii Południowej i Wiktorii są miesiące od października do marca. W tym czasie też odbywają się wszystkie wspominane wielkie imprezy sportowe.

Proponowane atrakcje Australii Południowej:

Proponowane atrakcje Wiktorii:

To zaledwie kilka propozycji Australii Południowej i Wiktorii. W czasie kiedy u nas jest szaro, buro i zimna, tam jest przepiękna letnia pogoda. Warto więc naładować swoje słoneczne akumulatory w tej części Australii.

Zapytaj o ofertę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Bissole Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 95/1U

50-442 Wrocław

Biuro czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 – 17:00

Lub wyślij formularz:

  Jakim wyjazdem jesteś zainteresowany?* (kierunek, termin, liczba osób dorosłych i dzieci, standard hotelu, rodzaj wyżywienia itd.):

  Imię i nazwisko*:

  E-mail*:

  Telefon*:

  Nowoczesny system
  do rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i aut dla firm

  Szybkie i sprawne planowanie i zarządzanie
  podróżami służbowymi w firmie.