Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Wakacyjne rejsy na fali

Pod wpływem sytuacji geopolitycznej rynek turystyczny podlega dramatycznym i szybkim zmianom. Szczególnie dotknęło to polskich turystów, którym rewolty, wojny i zagrożenie terrorystyczne zamknęły aż trzy niezwykle ulubione kierunki: Egipt, Tunezję i Turcję. Dla coraz większej liczby Polaków, poszukiwanie atrakcyjnego i bezpiecznego pomysłu na wakacje, łączy się z odkryciem, dotąd mało popularnej, formy spędzania wolnego czasu – rejsów wielkimi wycieczkowcami po egzotycznych i atrakcyjnych rejonach świata.

Sezon na motywację

Powoli kończą się wakacje, biznes budzi się z letniego letargu, wszyscy zaczynają myśleć o nowych kontraktach i budowaniu relacji z najważniejszymi klientami. Wszyscy myślą, ale tylko niektórzy rozpoczynają działania, które mogą przynieść im sukces. Kluczem do tego sukcesu są dwa angielskie słowa: Incentive Travel.

Podróż służbowa – obalamy mity

Każdy właściciel firmy dużej, czy małej, każdy menadżer w takiej firmie i duża część ich pracowników wie, że powodzenie biznesu zależy między innymi od poziomu kosztów prowadzonej działalności. A dokładniej od tego, by te koszty miały racjonalne uzasadnienie i były jak najniższe.

TOP 5 krótkich wyjazdów tematycznych (cz. II)

Okres od czerwca do września to najlepszy czas na nie tylko na dłuższe wakacje, ale także na krótkie wyjazdy, które pozwalają zaczerpnąć sił i złapać dystans do bieżących spraw. W opinii psychologów ma to kluczowe znaczenie dla naszej kondycji i wydajności. Niżej publikujemy kolejną listę pomysłów, które – mamy nadzieję – zainspirują Państwa do zorganizowania niezapomnianej wycieczki.