Organizacja incentive travel – 5 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć

Po co? Dla kogo? Kiedy? Gdzie? Za ile? To pytania które często sobie zadajemy w przypadku wakacji czy spotkań. My zadamy je w wersji nieco bardziej szczegółowej, w odniesieniu do wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych organizowanych przez Firmy. Jak się zabrać do takiego wyjazdu, aby był opłacalny zarówno dla kierownictwa Firmy, jak i dla osób w nim uczestniczących?

Wakacyjne rejsy na fali

Pod wpływem sytuacji geopolitycznej rynek turystyczny podlega dramatycznym i szybkim zmianom. Szczególnie dotknęło to polskich turystów, którym rewolty, wojny i zagrożenie terrorystyczne zamknęły aż trzy niezwykle ulubione kierunki: Egipt, Tunezję i Turcję. Dla coraz większej liczby Polaków, poszukiwanie atrakcyjnego i bezpiecznego pomysłu na wakacje, łączy się z odkryciem, dotąd mało popularnej, formy spędzania wolnego czasu – rejsów wielkimi wycieczkowcami po egzotycznych i atrakcyjnych rejonach świata.

Sezon na motywację

Powoli kończą się wakacje, biznes budzi się z letniego letargu, wszyscy zaczynają myśleć o nowych kontraktach i budowaniu relacji z najważniejszymi klientami. Wszyscy myślą, ale tylko niektórzy rozpoczynają działania, które mogą przynieść im sukces. Kluczem do tego sukcesu są dwa angielskie słowa: Incentive Travel.

TOP 5 krótkich wyjazdów tematycznych (cz. II)

Okres od czerwca do września to najlepszy czas na nie tylko na dłuższe wakacje, ale także na krótkie wyjazdy, które pozwalają zaczerpnąć sił i złapać dystans do bieżących spraw. W opinii psychologów ma to kluczowe znaczenie dla naszej kondycji i wydajności. Niżej publikujemy kolejną listę pomysłów, które – mamy nadzieję – zainspirują Państwa do zorganizowania niezapomnianej wycieczki.