W ramach naszych spotkań – prezentacji z obecnymi i przyszłymi klientami zorganizowaliśmy 28 listopada 2018 r. Śniadanie Biznesowe pt. „Nowości w podróżach służbowych i Szwajcaria jakiej nie znacie”.

Inspiracją do takiej właśnie tematyki było przede wszystkim uruchomienie nowego połączenia Wrocław – Zurich przez linie Swiss wchodzące w skład Grupy Lufthansa. Oprócz oczywistej w tym miejscu prezentacji Lufthansy dotyczącej nowości w siatce połączeń Lufthansy prowadzonej przez Panią Martę Kurowską wystąpili także:

  • Dyrektor Sprzedaży HRS Pan Mariusz Rogulski z prezentacją „Rezerwacje hotelowe – jeden z największych wydatków przeznaczanych na podróże służbowe – jak go zmniejszyć, usprawnić rozliczenie i ułatwić proces rezerwacji?”
  • Pani Monika Masztakowska – Doradca Kluczowych Klientów Diners Club z prezentacją „Nowoczesne systemy płatności – sposób na zwiększenie płynności, większy komfort podróży i redukcję kosztów”
  • Pan Tomasz Kosoń – Managing Partner Kancelarii Conselion z prezentacją „Prawo po stronie biznesu”
  • Pani Joanna Trafisz Solutions Expert z Amadeus Polska z bardzo wieloma ciekawymi informacjami na temat „Podróże służbowe – trendy i nowe możliwości  – aktualne badania, merchandising w business travel, transport multimodalny – przyszłość podróży  oraz czym jest bleisure?”
  • Natomiast Szwajcarię jakiej nie znacie” z jej „smaczkami” i „oryginalnościami” przedstawiły dwie wyjątkowe kobiety prosto ze Szwajcarii: Pani Marta Piechota z organizacji „Switzerland Tourism” oraz Pani Joanna Lampka autorka książki „Czy wiesz dlaczego nie wiesz kto jest prezydentem Szwajcarii?” oraz popularnego bloga „Szwajcarskie Blabliblu”, gdzie przedstawia mnóstwo ciekawostek dotyczącego tego kraju.

Spotkanie odbyło się w bardzo ciekawych wnętrzach nowego hotelu 4* AC Hotel by Marriott Wrocław, mieszczącego się vis a vis Narodowego Forum Muzyki.Ku naszej wielkiej radości na nasze śniadanie przybyło bardzo wielu i gości, którzy z dużym zainteresowaniem wysłuchali wszystkich prezentacji. Każda firma naszych prelegentów ufundowała też liczne nagrody także każdy wyszedł z torebką prezentową, a prawie każdy też otrzymał nagrodę specjalną.

To było bardzo smaczne i owocne spotkanie, za które serdecznie dziękujemy naszym współorganizatorom, a przede wszystkim naszym gościom!