szkolenia wyjazdowe

Wiele przedsiębiorstw planując wyjazd motywacyjny chce połączyć integrację i szkolenie pracowników.  Przebywanie z dala od miejsca pracy, w inspirującym otoczeniu, wspomaga nie tylko chęć poprawiania i nawiązywania nowych kontaktów pomiędzy uczestnikami, ale także ułatwia przyswajanie wiedzy. Analizując pomysł, budżet i cel, dopasowujemy program, lokalizację  i charakter wyjazdu w taki sposób, by uczestnicy byli usatysfakcjonowani ze spędzonego czasu, a kadra zarządzająca miała pewność, że wyjazd przyniesie efekty w postaci zwiększonej motywacji lub innych celów ustalonych z klientem.

Wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne, trwają zazwyczaj kilka dni, dlatego wśród nich dominowały dotychczas kierunki europejskie. Obecnie dzięki wygodnym, bezpośrednim połączeniom lotniczym z Polski na mapie obszarów wyjazdów typu incentive pojawiły się także dalsze destynacje. Wśród nich królują: Dubaj (linie Qatar Airways i Emirates), Tokio czy Singapur (LOT). Bardzo dogodnym rozwiązaniem jest też zwiększenie częstotliwości lotów – tak stało się np. w przypadku Dubrownika, dzięki czemu można lepiej dopasować program wyjazdu.

 

Japonia kraj tętniący życiem i zarażający spokojem – wymarzone miejsce na wyjazd szkoleniowy

Kraj kwitnącej wiśni jest częstym celem podróży biznesowych – to tutaj funkcjonuje wiele najpotężniejszych przedsiębiorstw na świecie. Nic więc dziwnego, że wiele firm decyduje się łączyć wyjazdy szkoleniowe z motywacją pracowników właśnie w tym miejscu. Chociażby przebywanie w stolicy Japonii określanej mianem „szalonego Tokio”, w atmosferze ciągłego doskonalenia się i sukcesu sprawia, że energia do działania wzrasta.

wyjazdy szkoleniowe

Istnieje kilka kluczowych miejsc, które trzeba odwiedzić będąc w tym niezwykłym kraju. Po pierwsze, zwiedzanie Tokio nie może obyć się bez odwiedzenia dworca w dzielnicy Shibuya, który stanowi serce największego na świecie węzła komunikacyjnego. Sama budowla, w której mieści się aż 51 platform kolejowych jest warta zobaczenia, ale doświadczenie przejścia przez ulicę w towarzystwie ponad dwóch tysięcy osób w gąszczu wieżowców i tysięcy reflektorów robi wyrażenie. Pozostając dalej w klimacie pociągów, koniecznym jest skorzystanie z przejazdu shinskansenem, jednym z najbardziej komfortowych środków transportu, jadącym z prędkością 300km/h. Warto znaleźć też chwilę na odwiedzenie Tokyo Metropolitan Government Building, gdzie podziwiać można panoramę stolicy, a następnie pojechać do Hiroshimy, by złożyć hołd ofiarom Wojny Pokoju. Japonia ma oczywiście do zaoferowania znacznie więcej, a każda podróż to nowe doświadczenie, warte zapamiętania. Można zdecydować się m.in. na wyjazd do Kyoto – dawnej cesarskiej stolicy, w której znajduje się słynna dzielnica gejsz, czy na wyprawę na Fuji (w tym przejazd do piątej stacji położonej na wysokości 2300 m. n.p.m) i wiele innych.

 

Singapur „Miasto Lwa” – tutaj wyjazd integracyjny musi się udać

Idealne miejsce na wyjazd motywacyjny to takie, które samym swoim klimatem zachęca do działania. Taki właśnie jest Singapur, zachwycający niezwykłą architekturą, przepychem i przede wszystkim codzienna organizacją życia, o jakiej pomarzyć może niejedna firma. Podczas wyjazdu do tego miejsca zwłaszcza, gdy jest to podróż biznesowa, nie można pominąć odwiedzin w dzielnicy finansowej Marina Bay, której monumentalizm i nowoczesność zapiera dech w piersiach. Drapacze chmur, stworzone głównie z metalu i szkła, hotel w kształcie łodzi czy teatr podobny do owocu duriana, sprawiają wrażenie znalezienia się w świecie rodem z przyszłości.

szkolenia wyjazdowe

Oczywiście Singapur to nie tylko machina, w której praca, pieniądze i kariera zajmują życie mieszkańców. To także obszar świetnej zabawy, z której chętnie korzystają turyści. Warto wybrać się do tamtejszego ZOO, które budzi się do życia nocą, ofertując swoim gościom zwiedzanie w postaci nocnego safari. Trzeba także odwiedzić największe na świecie akwarium, zawierające ponad 100 000 okazów. Bardzo ciekawa jest również wyspa Santosa, na której znajdują się olbrzymie parki rozrywki. Odwiedziny w dzielnicach Chinatown i Geylang (znanej z czerwonych lampionów), to doskonała okazja do aktywności teambuildingowej w postaci warsztatów kulinarnych. Znajduje się tutaj wiele lokalnych restauracji słynących z tutejszych  specjałów – świeżych ryb, owoców i orientalnych przypraw.

 

 

Wyjazd motywacyjny do Chorwacji, czyli odpoczynek i zdobywanie wiedzy z widokiem na Adriatyk

Kraj leżący nad Adriatykiem, zachwycającym przejrzystością wody, pięknymi, kamienistymi plażami i malowniczymi widokami. Chorwacja to miejsce, w którym pracownicy mogą poznać sposoby uprawy winorośli i produkcji wina, skosztować świeżych owoców morza, a przy tym zdobywać wiedzę z widokiem na niezwykłą, wyspiarską okolicę. Wyjazd motywacyjny do Chorwacji to świetny pomysł szczególnie dla grup, którym zależy na wypoczynku i oddaleniu się od zgiełku panującego w wielkich miastach. Miejsca, które warto zobaczyć, to z pewnością Dubrownik, zwany Perłą Adriatyku i jego starówka figurująca na liście UNESCO, Park Narodowy Krka uznawany za jeden z najpiękniejszych ze względu na liczne kaskady i wodospady oraz wyspa Rovinj zwana nierzadko małą Wenecją. Odrobiny adrenaliny może dodać przejazd quadami wzdłuż doliny Konavle, która położona jest pomiędzy Adriatykiem i kamienistymi wzgórzami. Do tego typu atrakcji, trzeba zaliczyć także żeglugę jachtem wzdłuż wybrzeża.

 

 

 

Organizacja szkolenia wyjazdowego – oddaj ją w nasze ręce i ciesz się satysfakcją pracowników

Firmy dostrzegają korzyści płynące z połączenia szkolenia wyjazdowego z podróżami typu incentive. Jednak organizacja takiego przedsięwzięcia wiąże się z wieloma wyzwaniami, których pokonanie wymaga nie tylko umiejętności logistycznych, ale także wielu godzin spędzonych na negocjowaniu, ustalaniu szczegółów i uzupełnianiu niezbędnej dokumentacji. Mamy ponad 12 letnie doświadczenie i mnóstwo usatysfakcjonowanych klientów. Żeby maksymalizować zadowolenie z oferowanych usług, cały czas wzbogacamy naszą ofertę o wiele udogodnień i możliwości, które wychodzą poza standardowe aspekty takie jak przejazd, wyżywienie nocleg, czy wieczorne atrakcje.