Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Wyjazdy integracyjne dla firm

Wyjazdy integracyjne dla firm

Wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy czy też wyjazdy integracyjne dla firm najczęściej organizowane są dla pracowników danej Firmy, lub jej konkretnych działów. Ideą takich wyjazdów jest lepsze zgranie pracowników, poznanie ich z innej perspektywy, odkrycie pokładów nieujawnionych dotychczas umiejętności czy słabości. Z uwagi na taką grupę docelową wyjazdy integracyjne zazwyczaj są krótsze niż motywacyjne (około 2-4 dni), odbywają się w bliższych siedzibie Firmy miejscach, a co za tym idzie generują niższe budżety. Zdarza się także, że wyjazdy integracyjne łączone są z krótkimi szkoleniami wewnętrznymi.

Podstawą wyjazdów integracyjnych jest cała gama zajęć teambuildingowych i konkursów, niejednokrotnie determinowanych przez miejsce, do którego grupa się udaje.

Wyjazdy integracyjne dla firm z Bissole

  • Doskonale można tu wykorzystywać możliwości jakie dają warunki naturalne tj. morze, jezioro, góry i na tej podstawie konstruować zajęcia i sporty oparte o rywalizację.
  • W przypadku wyjazdów do miast świetnie sprawdzają się wszelakie gry miejskie, często z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
  • Świetnie sprawdzają się wyjazdy dające możliwość uczestnictwa w lokalnych świętach, festiwalach, pokazujące miejscowe tradycje, ale też dodające wiele radości i kolorytu do danego wyjazdu.
  • Zwykle punktem kulminacyjnym wyjazdu jest uroczysta kolacja z atrakcjami i np. wyróżnieniem zwycięskiego zespołu.
  • Bardzo dobrą i ostatnio coraz bardziej popularną formą wyjazdów integracyjnych są też imprezy nastawione na społeczną odpowiedzialność biznesu, które zawsze wzbudzają w uczestnikach ogromne emocje, budują silne poczucie jedności zespołu i świadomość, że razem można osiągnąć więcej.

Korzyści dla Firmy płynące z wyjazdów integracyjnych to przede wszystkim dobry, zgrany zespół, znający swoje silne i słabe strony, który może na sobie polegać. Co za tym idzie poprawia się atmosfera w pracy, wydajność i zaangażowanie pracowników, jak również ich lojalność (zmniejszają się koszty fluktuacji pracowników). Udany wyjazd poprawia też wewnętrzny wizerunek Firmy.

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz voucher na 50 złotych

Wyrażam zgodę na subskrypcję

email marketing powered by FreshMail