Termin: czerwiec 2021

Wielkość grupy: 40 osób

Po długim okresie zamknięcia i obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, firmy z chęcią ruszyły na spotkania twarzą w twarz w realu. Krótkie, weekendowe spotkania integracyjne w wielu miejscach Polski były i są nadal bardzo popularne i pożądane.

Na taki właśnie weekendowy integracyjno – motywacyjny wypad w góry wybrała się także grupa ponad 40 osób z firmy w branży automotive, dla której mieliśmy przyjemność przygotowywać wyjazd. Spotkanie, w którym brali udział managerowie i kadra zarządzająca, miało charakter motywacyjno – integracyjny. Wszyscy spragnieni spotkań i zabawy na żywo z radością ruszyli na spotkanie ze sobą i z górami!

Hotel z widokiem na Klimczok

Wybór miejsca spotkania padł na Szczyrk, jedno z najpopularniejszych i najpiękniejszych miejsc w Beskidzie Śląskim i hotel dysponujący świetną bazą konferencyjno – wypoczynkową. Goście dotarli na miejsce spotkania autokarem więc już w czasie podróży mieli możliwość się poznawać i integrować :), a po przyjeździe i spotkaniu z naszym przedstawicielem pod słynnym zegarem, czekał już na nich pyszny obiad.

Wykład Jerzego Engela

Zaraz po przyjeździe na gości czekało bardzo ciekawe spotkanie z wyjątkowym gościem specjalnym. Jerzy Engel – wybitny polski piłkarz i trener przeprowadził coachingowe spotkanie pt. „Biznes na tak – kształtowanie kultury sukcesu w firmie przez skuteczne zarządzanie ludźmi”. Pełna osobistych doświadczeń z boiska i z prowadzenia drużyn, ciepła i humorystyczna opowieść, spotkała się z wielkim uznaniem wszystkich zebranych. Była to nie tylko forma szkolenia, ale przede wszystkim spotkanie z bardzo ciekawym i przyjaznym człowiekiem.

Integracja i zabawa

Po tej części motywacyjnej przyszedł czas na integrację. Cała grupa podzielona na zespoły rywalizowała w wielu prześmiesznych konkurencjach zorganizowanych na otaczającym hotel terenie. Na kolejnych stacjach trzeba było współpracować i tworzyć zgrany zespół, bo oczywiście na koniec dla zwycięskiego zespołu była przewidziana nagroda. Po grillowej kolacji przyszedł czas na dyskotekę w hotelowym, bardzo klimatycznym Klubie Grota. Zabawa była wyśmienita!

Spotkanie z górami

Kolejnego dnia, po wykwaterowaniu z hotelu, goście spotkali się z fantastycznym lokalnym przewodnikiem i wyruszyli na spacer po okolicy. W planach było dotarcie do Schroniska PTTK Klimczok, ale ze względu na niesamowity upał, plany musiały ulec zmianie i zostać dostosowane do warunków i możliwości grupy. Także przewodnik – istny „człowiek orkiestra” zabrał gości na widokowy spacer po okolicy. Nasyceni pięknymi widokami i pysznym obiadem goście wrócili autokarem do domu, a wyjazd świetnie spełnił swoje zadanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz