wyjazd do Australii

Oddajemy w Państwa ręce Australię – indywidualny pakiet premium, w ramach którego możemy „uszyć na miarę” wyjazd, który na zawsze pozostanie w Państwa pamięci.

 

Australia to kontynent kontrastów i różnorodności, w ramach którego możemy być częścią hałasu wielkiego miasta albo upajać się przenikliwą ciszą na kompletnym odludziu, setki kilometrów od jakiekolwiek cywilizacji. Możemy również marznąć w temperaturach bliskich zero stopni i tej samej pory roku przeżywać tropikalną pogodę, w której temperatura odczuwalna będzie przekraczać 40 stopni.

 

Ta wspomniana różnorodność niesie niesie za sobą tyle samo ekscytacji co zagrożeń. Kluczowym jest jednak, aby podobnie jak każda inna podróż była bezpieczna, dlatego przy planowaniu wyjazdu w to niezwykłe miejsce, sugerujemy zwrócić się do profesjonalistów.

 

Wyjazd do Australii “szyty na miarę”

Każde planowanie podróży do Australii, rozpoczynamy od konsultacji, które prowadzimy w naszej wrocławskiej centrali, lub na specjalne życzenie (po opłaceniu kaucji) w dowolnym miejscu w Polsce czy w Europie, np. w domu klienta, lub w siedzibie jego firmy.

 

Konsultacje mają na celu stworzenie struktury programu, który oparty będzie na kryteriach wyznaczonych przez klienta. Do najważniejszych z nich zaliczamy:

 

 • liczba osób (sugerowane grupy dla tego produktu to 2-6 osób, choć zasadniczo nie ma ograniczeń)
 • planowana długość pobytu
 • planowany budżet
 • pora roku
 • ograniczenia zdrowotne
 • charakter pobytu; stacjonarny/objazdowy/uprawianie sportu/jednolity/mieszany
 • wytyczne co do miejsc/pełna dowolność
 • uczestnictwo w wydarzeniach, np. Australian Open, Formuła 1, Sylwester

 

Po zebraniu szczegółowego wywiadu, poznaniu preferencji klienta oraz kryteriów w ramach których możemy się poruszać, przygotowujemy szczegółowy plan; dzień po dniu, godzina po godzinie, który przedstawiamy klientowi pod ostateczną weryfikację i akceptację.

 

Organizacja wyjazdu do Australii

Akceptacja ze strony klienta daje nam zielone światło do wdrażania planu podróży, przez który rozumiemy kompletowanie jego elementów składowych, do których  należą:

 

 • uzyskanie niezbędnych wiz i pozwoleń (jeśli wymagane)
 • organizacje osobistego kierowcy-przewodnia i/lub pilota (jeśli wymagany)
 • bilety lotnicze na przeloty główne
 • bilety lotnicze na przeloty wewnętrzne
 • vouchery na hotele
 • vouchery na samochody (jeśli niezbędny do realizacji planu podróży)
 • bilety na atrakcje ujęte w planie podróży i wymagające przedpłaty
 • wszystkie pozostałe elementy niezbędne do realizacji planu podróży

 

Wyjazd do Australii to zwykle “podróż życia”. Jeżeli taką właśnie ma być, ważne aby się do niej bardzo dobrze przygotować i dać sobie czas na zapoznanie z różnymi tematami i załatwieniem wszystkich formalności. Ze względu na wielość przygotowań, koszty czy choćby możliwe warianty atrakcji na miejscu, najlepiej zacząć takie przygotowanie na przynajmniej pół roku wcześniej.

 

wyjazd do Australii

 

Przykładowe plany podróży

Ilu ludzi tyle możliwości spędzenia czasu w Australii. Odnajdą tu swoje miejsce i wielbiciele wielkich miast, gwaru, zakupów i szalonej zabawy, ale także ci którzy chcą przemierzać bezdroża oraz wielbicie przeróżnych sportów ekstremalnych. Wszak Australia to szóste pod względem wielkości państwo na świecie. Trudno w czasie jednej podróż odwiedzić wszystkie 6 stanów, na jakie jest podzielona.

 

 

Najczęściej spotykane programy wyjazdów do Australii to:

 1. Stacjonarny z wydarzeniem – Boże Narodzenie wraz z Sylwestrem w Sydney
 2. Objazdowy jednolity – Australian City Breaks – objazd po stolicach wszystkich australijskich stanów
 3. Objazdowy z uprawianiem sportu; Surfing + Nurkowanie
 4. Mieszany – Metropolia + Plaże + Outback + Wielka Rafa – najczęściej wybierany

 

zdjęcia pochodzą z prywatnych zbiorów Pana Pawła Iwanowskiego

 

To tylko przykłady, a my chcemy aby Państwa podróż do Australii była zupełnie osobista, opracowana na podstawie Waszych kryteriów i to w wersji premium. Wariantowość pełna, granic brak!