Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Gdzie wybrać się zimą na udany wyjazdy integracyjny? Wiele firm, głównie ze względu na branżę w jakiej działają (np. firmy budowlane), tylko w miesiącach zimowych może zorganizować incentive travel dla swoich pracowników czy kontrahentów. Oto kilka propozycji programów, bazujących nie tylko na sportach zimowych, proponowanych przez ekspertów Bissole Businnes Travel.

Laponia – doskonałe miejsce na aktywny wyjazd firmowy

Jednym z najbardziej topowych kierunków w ofercie Bissole w ostatnich latach jest Laponia – kojarzona głównie ze Świętym Mikołajem. Wbrew pozorom, dorośli odnajdą się tu tak samo dobrze jak dzieci. Nietrudno tam o nietuzinkowe atrakcje, takie jak przejazd po zamarzniętym Bałtyku, odwiedziny na farmie niebieskookich Husky, czy wyjazd na śnieżne safari skuterami. Trzeba także wspomnieć o możliwości zobaczenia zorzy polarnej oraz łowieniu ryb pod taflą lodu. Chcąc zorganizować wyjazd do Laponii trzeba pamiętać, że ze względu na infrastrukturę turystyczną oraz koszty podróży, Laponia jest dobrym miejscem na organizowanie wyjazdów integracyjnych dla mniejszych grup (około dwudziestu osób).

Sprawdź program wyjazdu do Laponii

Islandia – wiatr i magia krajobrazów

Inny pomysł na zimowy incentive travel, to wyjazd do Islandii. Bezpośrednie, komfortowe loty z Polski umożliwiają dotarcie do tego kraju bez najmniejszych problemów. Islandia to wyspa dla osób, które lubią przebywać w pięknych, niespotykanych nigdzie indziej okolicznościach przyrody, ale również dla tych, którym niestraszne są zmieniające się jak w kalejdoskopie warunki pogodowe.

Jest to kraj, w którym podmuchy wiatru potrafią poruszać ściany budynków, a widok lodowców zwala z nóg. Jadąc tam, warto zobaczyć Reykjavik – stolicę, która zachwyca dwoistością swojej natury. Z jednej strony jest ona spokojna i monumentalna, za sprawą takich miejsc jak kościół Hallgrimura, który widać z każdej części miasta, czy centrum koncertowego Harpa o szklanej zabudowie inspirowanej naturą. Można to zauważyć między innymi w strukturze fasad, nawiązującej do bazaltowych kolumn – typowych dla wulkanicznego pejzażu Islandii. Z drugiej strony Reykjavik ciągle tętni życiem. W licznych pubach i restauracjach spotykają się weseli mieszkańcy i odwiedzający kraj turyści.

Podczas organizacji wyjazdu dla pracowników dobrym pomysłem jest zaplanowanie odwiedzenia geotermalnego spa Blue Lagoon lub nowoczesnego muzeum Lava Center. Nie można także pominąć atrakcji numer jeden na Islandii, jaką jest Golden Circle, znajdujący się tylko godzinę drogi od stolicy. Złoty krąg składa się z trzech pięknych miejsc: Parku Narodowego Thingveliir, wodospadu Gullfoss i obszaru geotermalnego Geysir.

Zapytaj o ofertę wyjazdu incentive na Islandię

Szwajcaria – edukacja i ruch podczas incentive travel

Idealnym pomysłem dla osób aktywnych jest Szwajcaria, gdzie sporty zimowe wiodą prym, a ekskluzywne ośrodki narciarskie takie jak St. Moritz, to gwarancja wysokie prestiżu wyjazdu.
To świetnie miejsce, w którym uczestnicy wyjazdu będą mogli rozruszać się na przykład po całodniowym zdobywaniu wiedzy na szkoleniu. Jedną z najpopularniejszych rozrywek są tory saneczkowe. Można wybrać m.in. najdłuższą (bo aż siedmiokilometrową!) trasę na Pizol – podczas zjazdu zobaczyć można piękny krajobraz Jeziora Bodeńskiego lub delikatniejszy trzykilometrowy zjazd z Prodalp do Tannenheim. Oczywiście nie wolno zapomnieć, że Szwajcaria to możliwość podróży w wagonie panoramicznym w najwolniejszym ekspresie świata. Przejazd przez liczne wiadukty, mosty, półki skalne i alpejskie miasteczka robi niesamowite wrażenie. Jest to również kraj przysmaków takich jak serowe fondue i podawane na gorąco kasztany.

Zobacz propozycję wyjazdu do Szwajcarii

Andorra Snow Festival – raj dla miłośników zimowych aktywności fizycznych

Andorra Snow Festival to odbywający się rok rocznie event, który zorganizowany jest zarówno dla amatorów, jak i zawodowców zainteresowanych sportami zimowymi. Uczestnicy mogą skorzystać, przede wszystkim, ze świetnie przygotowywanych terenów narciarskich, których łączna długość wynosi ponad dziewięćdziesiąt kilometrów. Andora to miejsce posiadające świetną bazę hotelową, wiele restauracji i sklepów z regionalnymi produktami, dzięki czemu czas wyjazdu integracyjnego będzie urozmaicony i dopasowany do potrzeb każdego pracownika.

 Andorra Snow Festival – program

To nie wszystko… Hiszpania zimą też ma sporo do zaoferowania!

Oczywiście wymienione wyżej propozycje to tylko garstka zimowych destynacji, do których można się udać. Ciekawą opcją na wyjazd integracyjny jest również podróży do uwielbianej przez wszystkich Hiszpanii. Świetnym pomysłem są góry Sierra Nevada, gdzie znajdują się przeróżne trasy narciarskie, gotowe na przyjęcie miłośników jazdy na nartach i snowboardzie. Po wjechaniu na Veletę, można zobaczyć Morze Śródziemne oraz szczyty afrykańskiego pasma górskiego Rif. To niesamowite doznanie, którego nie da się przeżyć nigdzie indziej.

Bissole Business Travel oferuje kompleksowe programy, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. Organizacja integracji w zimie, może zaowocować tak samo udanym wyjazdem, jak w okresie wiosennym czy jesiennym. Jeśli jednak zimą najbardziej potrzebujemy słońca i organizując incentive travel chcemy połączyć zdobywanie wiedzy przez pracowników z błogim odpoczynkiem pod palmami, warto pomyśleć o egzotycznej podróży. Różnorodność kierunków i możliwości atrakcji jest bardzo duża, a uczestnicy takiego wyjazdu wrócą naładowani słońcem i pozytywną energią do  działania.

Zapytaj o pełną ofertę incentive travel