Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Incentive Afryka – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Afryki. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

RPA prywatnie…

Jeśli chcesz oderwać się od zgiełku i pędu wielkich miast, poczuć prawdziwą bliskość z dziką przyrodą, budzić się przy śpiewie egzotycznych ptaków i pozwolić by żyrafy „jadły Ci z ręki”, a przy tym zachować poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

czytaj dalej

Rajski Mauritius

Mark Twain: „Bóg najpierw stworzył Mauritius, a dopiero później, na podobieństwo wyspy – raj” – to powinna być wystarczająca rekomendacja, aby udać się właśnie tam.

czytaj dalej

Marrakesz

Marrakesz to jedno z czterech największych miast Maroka, a także jedno z jego symboli. Nazywane jest „czerwonym miastem”, pełne zapachów i klimatu, niepozwalającego o nim zapomnieć.

czytaj dalej

Afrykańska przygoda

Afryka dzika? Dawno odkryta? Bez wątpienia warta zobaczenia!!! Trampingowa wyprawa wiedzie przez najciekawsze miejsca Czarnego Lądu.

czytaj dalej

Madagaskar

Kraina czarna, skwarna Afryka na wpół dzika… Kraj ten jest celem podróży zarówno globtroterów i przyrodników, jak i bogatych ludzi Zachodu.

czytaj dalej

Kenia: wyprawa pełna przygód

Tylko tutaj można zorganizować piknik na skale pod czterotysięcznikiem czy obcować na wyciągnięcie ręki z dzikimi zwierzętami, zanurzyć się w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego oraz podziwiać afrykańskie zachody słońca.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Przykładowe realizacje wyjazdów incentive

Szmaragdowa Sardynia

Wielkość grupy: 80 osób
Termin: maj

Piaszczyste plaże, urwiste skały, bajkowe zatoki, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze są niewątpliwie najważniejszymi walorami wyspy.

czytaj dalej…

Dubaj w pigułce

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. czytaj dalej…

Narty w Passo Tonale

Wielkość grupy: 48 osób
Termin:
grudzień

Otwarcie sezonu narciarskiego w jednym z najlepszych regionów narciarskich Val di Sole, w Passo Tonale – małej narciarskiej wiosce, usytuowanej na wysokości 1882 m. n.p.m., najwyżej położonej stacji w Val di Sole. czytaj dalej…