festiwal kwitnącej wiśni

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Azji. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.

Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

 

Zobacz nasze pomysły na incentive w Azji

Ajurweda w Manaltheeram – oferta specjalna!

Ośrodek Manaltheeram Ayurveda Beach Village wchodzi w skład utytułowanego Somatheeram Ayurveda Resort. Położony jest w miejscowości Chowara, w tropikalnym ogrodzie na wzgórzu, skąd rozpościera się przepiękny widok na morze i oddaloną o 9 km słynną Kovalam Beach. Od lotniska w Thiruvananthapuram dzieli go zaledwie 21km, a od miasta Thiruvananthapuram, stolicy stanu Kerala – zaledwie 12…

Zobacz więcej

Grand Prix F1 w Abu Dhabi. Bilety, atrakcje i niezapomniane wrażenia

Abu Dhabi (polska nazwa Abu Zabi) będzie w tym roku po raz kolejny areną wyjątkowych zmagań sportowych. Najszybsze bolidy i najlepsi kierowcy świata, możliwość podziwiania maszyn z bliska, a do tego koncerty oraz wizyta w strefie F1 Fanzone – proponujemy wyjątkowy wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Grand Prix F1 to niezapomniana przygoda nie tylko dla fanów szybkich samochodów.

Zobacz więcej

F1 terminarz i oferta specjalna wyjazdu do Abu Zabi

Sezon zawodów Formuły 1 zawsze wzbudza ogromne emocje. W tym roku będą one tym większe, że do wielkiego ścigania ponownie wkracza Robert Kubica. Jako, że cały sezon trwa od marca aż do początku grudnia i “objeżdża” praktycznie cały świat – możliwości do obejrzenia zawodów na żywo jest sporo. Potraktowanie takiego wyjazdu na F1 jako wyjazd…

Zobacz więcej

Przykładowe realizacje