Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Incentive Azja – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Azji. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

Start rakiety na Bajkonurze

Przedstawiamy Państwu krótki 3-dniowy program uwzględniający sam pobyt w Bajkonurze, można go jednak dowolnie wydłużyć o pobyt i zwiedzanie Kazachstanu.

czytaj dalej

Izrael – historia i przygoda

Izrael przyciąga coraz większe rzesze turystów. Duża ilość dogodnych połączeń lotniczych sprawiła, że zarówno wyjazdy turystyczne, jak i wyjazdy typu incentive czy podróże służbowe odbywane są to coraz chętniej. Izrael ma bardzo wiele do zaoferowania.

czytaj dalej

Incentive Bissole: odkryj daleką Azję!

Przejażdżka na słoniach w Tajlandii, trekking na równinach Sri Lanki czy rzut granatem w Wietnamie. A do tego rajskie plaże, tętniące życiem miasta, różnorodność kulturowa, tysiące kwitnących kwiatów w świątynnych ogrodach – tego wszystkiego możesz doświadczyć decydując się na jeden z proponowanych przez nas programów incentive w Azji.

czytaj dalej

Gruzja – kolebka wina

Jedną z rzeczy, z których bezsprzecznie słynie Gruzja jest wino. Jest ona uznawana za najstarszy region winiarski na świecie. Tradycja winiarska liczy sobie tutaj około 7 tys lat.

czytaj dalej

Gruzja – narty z łykiem historii i wina!

Gruzja jest niewielkim krajem położonym na Kaukazie Południowym, w lądowym przesmyku łączącym Europę z Azją pomiędzy Morzem Czarnym i Kaspijskim. Do dziś trwają spory, do którego kontynentu zaliczyć ten kraj.

czytaj dalej

Niezwykła podróż do Japonii

Plan jest prosty: zobaczyć ciekawe i fascynujące miejsca kraju z niesamowitą historią i kulturą, specyficzną mentalnością mieszkańców, zapierającymi dech krajobrazami, bajkowymi ogrodami i cudami techniki.

czytaj dalej

Off Road w Dubaju

Dubaj przyciąga uwagę całego świata nowatorskimi i ambitnymi projektami budowlanymi, licznymi imprezami sportowymi i kulturalnymi, a także rekordami Guinnessa. Tu wszystko jest naj…

czytaj dalej

Jordania – antyczny kwiat pustyni

Jordania to niewielka, bajkowa, pustynna kraina. Znana głównie z majestatycznej, wykutej w skale Petry – królowej pustyni, gdzie miliony turystów mogą zetknąć się wiekami historii zaklętej w kamieniu.

czytaj dalej

Hunowie w Kazachstanie

Zapraszamy na wizytę w Kazachstanie, gdzie oprócz zwiedzenia Ałmaty, zapierających dech w piersiach widoków Kanionu Czaryn i Wodospadu Turgen, poznacie Państwo także szczyptę tajemniczej kultury i zwyczajów Hunów.

czytaj dalej

Wielka Podróż przez Kazachstan

Zapraszamy Państwa do odbycia “Wielkiej podróży przez Kazachstan”, podczas której zobaczycie jego największe skarby, zarówno te stworzone przez naturę jak chociażby Kanion Czaryn, jak i te zbudowane ludzkimi rękami jak dawna stolica Ałmaty.

czytaj dalej

Chiny: poznawanie imperium z rejsem

Chiny – jeden z najszybciej rozwijających się krajów świata, którego historia liczy blisko 5 tys. lat, fascynuje bogactwem i różnorodnością kultury, architektury i krajobrazów, a także dynamiką zachodzących zmian.

czytaj dalej

Chiny w pigułce

Chiny – Państwo Środka, którego historia liczy 5 000 lat, od dawna fascynowały i ciekawiły świat. Jedna z najstarszych istniejących cywilizacji pozostawiła ogromne dziedzictwo kulturowe.

czytaj dalej

Chiny i Tybet: imperia wschodu

Dzień 1: Wylot z kraju. Dzień 2: Przylot do Stolicy Chin -Pekinu, transfer do hotelu. Dzień 3: Zwiedzanie Pekinu – Zakazane Miasto, pl.Tiananmen (Niebiańskiego Spokoju), Świątynia Nieba…

czytaj dalej

Tajlandia z przygodą

Tajlandia jest krajem o bogatej historii i kulturze. Zdobione złotem świątynie i ogromne wizerunki Buddy wywierają niezapomniane wrażenie na odwiedzających. Ciekawość budzą kultywowane przez współczesnych Tajów dawne tradycje.

czytaj dalej

Nepal – Himalajskie królestwo

Nepal królestwo rodu Thakurów, zamieszkiwane przez wiele narodowości. To jeden z najbiedniejszych ekonomicznie, a najbogatszych krajobrazowo i kulturowo krajów świata, z budzącymi respekt Himalajami i zasobną Doliną Kathmandu.

czytaj dalej

Wietnam i Kambodża – dwie miseczki ryżu

Dwa kraje bardzo dla nas odległe i egzotyczne. Kraje o zupełnie odmiennych, w stosunku do naszej, kulturze, religii, zwyczajach i tradycji. Bardzo burzliwa i tragiczna historia pozwoliła zachować do dziś liczne niezwykłe zabytki.

czytaj dalej

Legendy Wielkiego Jedwabnego Szlaku

Jedwabny Szlak, starożytny trakt handlowy, zaczynał się w Chinach, skąd środkiem Azji biegł na Środkowy Wschód i do Europy. Część północna szlaku prowadziła na północ od Tienszanu przez Ałmałyk, Bałasagun, Taszkent, Samarkandę i Bucharę.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Przykładowe realizacje wyjazdów incentive

Cottbus aktywnie

Termin: sierpień 2018

Ilość osób: 21

Spreewald i Szwajcaria Saksońska – dwa przepiękne regiony Niemiec tuż przy granicy z Polską, idealne na krótki wyjazd integracyjny. Przede wszystkim niesamowite widoki, doskonale przygotowane trasy na wycieczki rowerowe, piesze czy kajakowe i bogactwo zabytków.

czytaj dalej…

Madryt z meczem Ligii Mistrzów

Termin: weekend majowy 2018

Ilość osób: 14

Nasza vipowska grupa wybrała się do Madrytu na weekend majowy. Wybór takiego terminu był nieprzypadkowy, ponieważ właśnie w tym czasie odbywał się mecz Realu w ramach rozgrywek Ligii Mistrzów. Ale atrakcji było znacznie więcej i nie tylko w samym Madrycie.
czytaj dalej…

Bliskie spotkanie z Dubajem

Wielkość grupy: 98 osób

Termin: marzec 2017

Dubaj to jeden z najbardziej popularnych kierunków wyjazdów incentive travel i można powiedzieć, że daje gwarancję powodzenia i efektu WOW. Nawet w kilka dni można sprawić, że będzie co wspominać po pobycie tutaj. Tak też było w przypadku naszego klienta, który grupę swoich gości zaprosił na “bliskie spotkanie z Dubajem”. Mimo, że do zagospodarowania były praktycznie tylko 3 dni (z uwagi na późny przylot i wczesny wylot) to i tak udało się wywrzeć na gościach wielkie wrażenie.

czytaj dalej…

Algarve – oaza, w której wakacje przekraczają wyobraźnię

Wielkość grupy: 115 osób

Termin: maj 2018

Wybrzeże Algarve, czyli „Ziemia Słońca” to najpopularniejszy region turystyczny Portugalii, słynący przede wszystkim z absolutnie niesamowitych plaż otoczonych klifami, skąpanych w wodach Oceanu Atlantyckiego. To właśnie czarujące miejsce wybrał nasz klient na swój kolejny wyjazd. Już sam wybór hotelu, którego slogan reklamowy brzmi „oaza, w której wakacje przekraczają wyobraźnie” wskazywał na to że będzie to cudownie błogi czas, choć również pełen atrakcji – i tak też było.
czytaj dalej…

Szmaragdowa Sardynia

Wielkość grupy: 80 osób
Termin: maj

Piaszczyste plaże, urwiste skały, bajkowe zatoki, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze są niewątpliwie najważniejszymi walorami wyspy.

czytaj dalej…

Dubaj w pigułce

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. czytaj dalej…