Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Incentive Azja – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Azji. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

Gruzja – kolebka wina

Jedną z rzeczy, z których bezsprzecznie słynie Gruzja jest wino. Jest ona uznawana za najstarszy region winiarski na świecie. Tradycja winiarska liczy sobie tutaj około 7 tys lat.

czytaj dalej

Gruzja – narty z łykiem historii i wina!

Gruzja jest niewielkim krajem położonym na Kaukazie Południowym, w lądowym przesmyku łączącym Europę z Azją pomiędzy Morzem Czarnym i Kaspijskim. Do dziś trwają spory, do którego kontynentu zaliczyć ten kraj.

czytaj dalej

Niezwykła podróż do Japonii

Plan jest prosty: zobaczyć ciekawe i fascynujące miejsca kraju z niesamowitą historią i kulturą, specyficzną mentalnością mieszkańców, zapierającymi dech krajobrazami, bajkowymi ogrodami i cudami techniki.

czytaj dalej

Off Road w Dubaju

Dubaj przyciąga uwagę całego świata nowatorskimi i ambitnymi projektami budowlanymi, licznymi imprezami sportowymi i kulturalnymi, a także rekordami Guinnessa. Tu wszystko jest naj…

czytaj dalej

Jordania – antyczny kwiat pustyni

Jordania to niewielka, bajkowa, pustynna kraina. Znana głównie z majestatycznej, wykutej w skale Petry – królowej pustyni, gdzie miliony turystów mogą zetknąć się wiekami historii zaklętej w kamieniu.

czytaj dalej

Hunowie w Kazachstanie

Zapraszamy na wizytę w Kazachstanie, gdzie oprócz zwiedzenia Ałmaty, zapierających dech w piersiach widoków Kanionu Czaryn i Wodospadu Turgen, poznacie Państwo także szczyptę tajemniczej kultury i zwyczajów Hunów.

czytaj dalej

Wielka Podróż przez Kazachstan

Zapraszamy Państwa do odbycia “Wielkiej podróży przez Kazachstan”, podczas której zobaczycie jego największe skarby, zarówno te stworzone przez naturę jak chociażby Kanion Czaryn, jak i te zbudowane ludzkimi rękami jak dawna stolica Ałmaty.

czytaj dalej

Chiny: poznawanie imperium z rejsem

Chiny – jeden z najszybciej rozwijających się krajów świata, którego historia liczy blisko 5 tys. lat, fascynuje bogactwem i różnorodnością kultury, architektury i krajobrazów, a także dynamiką zachodzących zmian.

czytaj dalej

Chiny w pigułce

Chiny – Państwo Środka, którego historia liczy 5 000 lat, od dawna fascynowały i ciekawiły świat. Jedna z najstarszych istniejących cywilizacji pozostawiła ogromne dziedzictwo kulturowe.

czytaj dalej

Chiny i Tybet: imperia wschodu

Dzień 1: Wylot z kraju. Dzień 2: Przylot do Stolicy Chin -Pekinu, transfer do hotelu. Dzień 3: Zwiedzanie Pekinu – Zakazane Miasto, pl.Tiananmen (Niebiańskiego Spokoju), Świątynia Nieba…

czytaj dalej

Tajlandia z przygodą

Tajlandia jest krajem o bogatej historii i kulturze. Zdobione złotem świątynie i ogromne wizerunki Buddy wywierają niezapomniane wrażenie na odwiedzających. Ciekawość budzą kultywowane przez współczesnych Tajów dawne tradycje.

czytaj dalej

Nepal – Himalajskie królestwo

Nepal królestwo rodu Thakurów, zamieszkiwane przez wiele narodowości. To jeden z najbiedniejszych ekonomicznie, a najbogatszych krajobrazowo i kulturowo krajów świata, z budzącymi respekt Himalajami i zasobną Doliną Kathmandu.

czytaj dalej

Wietnam i Kambodża – dwie miseczki ryżu

Dwa kraje bardzo dla nas odległe i egzotyczne. Kraje o zupełnie odmiennych, w stosunku do naszej, kulturze, religii, zwyczajach i tradycji. Bardzo burzliwa i tragiczna historia pozwoliła zachować do dziś liczne niezwykłe zabytki.

czytaj dalej

Legendy Wielkiego Jedwabnego Szlaku

Jedwabny Szlak, starożytny trakt handlowy, zaczynał się w Chinach, skąd środkiem Azji biegł na Środkowy Wschód i do Europy. Część północna szlaku prowadziła na północ od Tienszanu przez Ałmałyk, Bałasagun, Taszkent, Samarkandę i Bucharę.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Przykładowe realizacje wyjazdów incentive

Laponia – Z wizytą u Mikołaja

Wielkość grupy: 4 osoby – wyjazd rodzinny
Termin: styczeń

Do tej dzikiej, mroźnej krainy, leżącej poza kołem podbiegunowym wybrał się nasz klient wraz z rodziną oczywiście głównie w celu odwiedzenia wioski Św. Mikołaja.

czytaj dalej…

Szmaragdowa Sardynia

Wielkość grupy: 80 osób
Termin: maj 2016

Piaszczyste plaże, urwiste skały, bajkowe zatoki, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze są niewątpliwie najważniejszymi walorami wyspy.

czytaj dalej…

Dubaj w pigułce

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. czytaj dalej…

Narty w Passo Tonale

Wielkość grupy: 48 osób
Termin:
grudzień

Otwarcie sezonu narciarskiego w jednym z najlepszych regionów narciarskich Val di Sole, w Passo Tonale – małej narciarskiej wiosce, usytuowanej na wysokości 1882 m. n.p.m., najwyżej położonej stacji w Val di Sole. czytaj dalej…