Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Incentive Ameryka Północna – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Ameryki Północnej. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

Kalifornia – szlakiem gwiazd

Odległość około 350 kilometrów dzielących Los Angeles od San Luis Obispo można pokonać szybką autostradą I-5, jednak wybierając drogę – Highway 1 poznajemy prawdziwe oblicze tej części Kalifornii.

czytaj dalej

Tam, gdzie zaczyna się Zachód

Niepowtarzalne piękno północnej części Gór Skalistych do dziś przywodzi na myśl dawne, pionierskie czasy Ameryki. Odnajdziemy tam jedne z najstarszych i najpiękniejszych parków narodowych.

czytaj dalej

Jeepem wśród Indian Navajo

Dolina Monumentów to jedna z największych atrakcji tego rejonu Stanów, która onieśmiela swoim mistycznym pięknem. Majestatyczne formacje skalne są po dziś dzień dla Indian miejscem kultu

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT