Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Incentive Ameryka Północna – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Ameryki Północnej. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

Kalifornia – szlakiem gwiazd

Odległość około 350 kilometrów dzielących Los Angeles od San Luis Obispo można pokonać szybką autostradą I-5, jednak wybierając drogę – Highway 1 poznajemy prawdziwe oblicze tej części Kalifornii.

czytaj dalej

Tam, gdzie zaczyna się Zachód

Niepowtarzalne piękno północnej części Gór Skalistych do dziś przywodzi na myśl dawne, pionierskie czasy Ameryki. Odnajdziemy tam jedne z najstarszych i najpiękniejszych parków narodowych.

czytaj dalej

Jeepem wśród Indian Navajo

Dolina Monumentów to jedna z największych atrakcji tego rejonu Stanów, która onieśmiela swoim mistycznym pięknem. Majestatyczne formacje skalne są po dziś dzień dla Indian miejscem kultu

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Przykładowe realizacje wyjazdów incentive

Laponia – Z wizytą u Mikołaja

Wielkość grupy: 4 osoby – wyjazd rodzinny
Termin: styczeń

Do tej dzikiej, mroźnej krainy, leżącej poza kołem podbiegunowym wybrał się nasz klient wraz z rodziną oczywiście głównie w celu odwiedzenia wioski Św. Mikołaja.

czytaj dalej…

Szmaragdowa Sardynia

Wielkość grupy: 80 osób
Termin: maj 2016

Piaszczyste plaże, urwiste skały, bajkowe zatoki, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze są niewątpliwie najważniejszymi walorami wyspy.

czytaj dalej…

Dubaj w pigułce

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. czytaj dalej…

Narty w Passo Tonale

Wielkość grupy: 48 osób
Termin:
grudzień

Otwarcie sezonu narciarskiego w jednym z najlepszych regionów narciarskich Val di Sole, w Passo Tonale – małej narciarskiej wiosce, usytuowanej na wysokości 1882 m. n.p.m., najwyżej położonej stacji w Val di Sole. czytaj dalej…