Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Australii i Nowej Zelandii. Wyjazdy, zarówno indywidualne, jak i  integracyjne i motywacyjne , na ten odległy kontynent wymagają specjalnego przygotowania i uwagi. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy na zamówienie.

 

Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej. Jest to jednak tylko zarys, a indywidualnie skomponowany i zmodyfikowany program pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań tworzymy na życzenie. W każdej sytuacji prosimy Państwa o kontakt, także jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie.

 

Zobacz nasze pomysły na incentive w Australii

australian open

Australian Open – indywidualne pakiety premium

Australian Open to nie tylko największy event w kalendarzu sportowym Australii, ale również największe cykliczne wydarzenie w Australii o zasięgu międzynarodowym. Organizowane w środku australijskiego lata, rozpoczyna rok kalendarzowy rozgrywek tenisowych. Ta wielkoszlemowa impreza każdego roku przyciąga miliony entuzjastów tenisa i zwykłych turystów, czyniąc z Melbourne sportową stolicę globu. Australian Open rozgrywany jest na twardych…

Zobacz więcej
australia f1

F1 Express – Australia 2019

Powrót Roberta Kubicy do F1 stał się faktem! Po ponad 8 latach przerwy spowodowanej wypadkiem Polak wraca to wielkiego ścigania w barwach Williamsa. Wszystko wskazuje na to, że swój pierwszy wyścig w bolidzie brytyjskiego teamu odbędzie na Grand Prix Australii w Melbourne.

Zobacz więcej

Przykładowe realizacje