Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Australii i Nowej Zelandii. Wyjazdy, zarówno indywidualne, jak i  integracyjne i motywacyjne , na ten odległy kontynent wymagają specjalnego przygotowania i uwagi. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy na zamówienie.

 

Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej. Jest to jednak tylko zarys, a indywidualnie skomponowany i zmodyfikowany program pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań tworzymy na życzenie. W każdej sytuacji prosimy Państwa o kontakt, także jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie.

 

Zobacz nasze pomysły na incentive w Australii

australia f1

F1 Express – Australia 2019

Powrót Roberta Kubicy do F1 stał się faktem! Po ponad 8 latach przerwy spowodowanej wypadkiem Polak wraca to wielkiego ścigania w barwach Williamsa. Wszystko wskazuje na to, że swój pierwszy wyścig w bolidzie brytyjskiego teamu odbędzie na Grand Prix Australii w Melbourne.

Zobacz więcej

Przykładowe realizacje

Różne oblicza Rzymu

Rzym był dla naszego klienta kierunkiem oczywistym, a może nawet obowiązkowym, ponieważ goście w czasie jednego dnia pobytu wizytowali zlokalizowaną w okolicy fabrykę firmy. Pozostałe dni spędzone w Wiecznym Mieście obfitowały w świetną zabawę i okrywanie uroków samego Rzymu i okolicy.

Zobacz więcej

Londyn z meczem Arsenal

Londyn to jedna z największych metropolii na świecie, największe miasto całego Królestwa. Powodów by tu przyjechać i sposób na jego zwiedzanie może być bardzo wiele, bo to miasto pełne historii, ale też bardzo nowoczesne, miejsce akcji niezliczonej ilości książek i filmów. To także serce angielskiego futbolu. Nic więc dziwnego, że nasi klienci z mocno męskiej…

Zobacz więcej

Cottbus aktywnie

Spreewald i Szwajcaria Saksońska – dwa przepiękne regiony Niemiec tuż przy granicy z Polską, idealne na krótki wyjazd integracyjny.

Zobacz więcej

Madryt z meczem Ligii Mistrzów

Nasza vipowska grupa wybrała się do Madrytu na weekend majowy. Wybór takiego terminu był nieprzypadkowy, ponieważ właśnie w tym czasie odbywał się mecz Realu w ramach rozgrywek Ligii Mistrzów. Ale atrakcji było znacznie więcej i nie tylko w samym Madrycie.

Zobacz więcej