Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy (tylko dla Klientów): +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera

Incentive Australia – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Australii i Nowej Zelandii. Wyjazdy, zarówno indywidualne, jak i  integracyjne i motywacyjne , na ten odległy kontynent wymagają specjalnego przygotowania i uwagi. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej. Jest to jednak tylko zarys, a indywidualnie skomponowany i zmodyfikowany program pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań tworzymy na życzenie. W każdej sytuacji prosimy Państwa o kontakt, także jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie.

F1 Express – Australia 2019

Powrót Roberta Kubicy do F1 stał się faktem! Po ponad 8 latach przerwy spowodowanej wypadkiem Polak wraca to wielkiego ścigania w barwach Williamsa. Wszystko wskazuje na to, że swój pierwszy wyścig w bolidzie brytyjskiego teamu odbędzie na Grand Prix Australii w Melbourne.

czytaj dalej

Atrakcje Australii Zachodniej

Australia Zachodnia czyli Western Australia to największy, aż 8 razy większy od Polski i najbogatszy stan. Znajduje się tu tyle atrakcji, że miesięczna podróż może nie wystarczyć, żeby wszystko ogarnąć.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Przykładowe realizacje wyjazdów incentive

Cottbus aktywnie

Termin: sierpień 2018

Ilość osób: 21

Spreewald i Szwajcaria Saksońska – dwa przepiękne regiony Niemiec tuż przy granicy z Polską, idealne na krótki wyjazd integracyjny. Przede wszystkim niesamowite widoki, doskonale przygotowane trasy na wycieczki rowerowe, piesze czy kajakowe i bogactwo zabytków.

czytaj dalej…

Madryt z meczem Ligii Mistrzów

Termin: weekend majowy 2018

Ilość osób: 14

Nasza vipowska grupa wybrała się do Madrytu na weekend majowy. Wybór takiego terminu był nieprzypadkowy, ponieważ właśnie w tym czasie odbywał się mecz Realu w ramach rozgrywek Ligii Mistrzów. Ale atrakcji było znacznie więcej i nie tylko w samym Madrycie.
czytaj dalej…

Bliskie spotkanie z Dubajem

Wielkość grupy: 98 osób

Termin: marzec 2017

Dubaj to jeden z najbardziej popularnych kierunków wyjazdów incentive travel i można powiedzieć, że daje gwarancję powodzenia i efektu WOW. Nawet w kilka dni można sprawić, że będzie co wspominać po pobycie tutaj. Tak też było w przypadku naszego klienta, który grupę swoich gości zaprosił na “bliskie spotkanie z Dubajem”. Mimo, że do zagospodarowania były praktycznie tylko 3 dni (z uwagi na późny przylot i wczesny wylot) to i tak udało się wywrzeć na gościach wielkie wrażenie.

czytaj dalej…

Algarve – oaza, w której wakacje przekraczają wyobraźnię

Wielkość grupy: 115 osób

Termin: maj 2018

Wybrzeże Algarve, czyli „Ziemia Słońca” to najpopularniejszy region turystyczny Portugalii, słynący przede wszystkim z absolutnie niesamowitych plaż otoczonych klifami, skąpanych w wodach Oceanu Atlantyckiego. To właśnie czarujące miejsce wybrał nasz klient na swój kolejny wyjazd. Już sam wybór hotelu, którego slogan reklamowy brzmi „oaza, w której wakacje przekraczają wyobraźnie” wskazywał na to że będzie to cudownie błogi czas, choć również pełen atrakcji – i tak też było.
czytaj dalej…

Szmaragdowa Sardynia

Wielkość grupy: 80 osób
Termin: maj

Piaszczyste plaże, urwiste skały, bajkowe zatoki, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze są niewątpliwie najważniejszymi walorami wyspy.

czytaj dalej…

Dubaj w pigułce

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. czytaj dalej…