Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Incentive Ameryka Południowa – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Ameryki Południowej. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

Brazylia: The Best Of

Największe pod względem powierzchni i liczby mieszkańców państwo Ameryki Południowej oraz piąte pod względem wielkości państwo świata. Tłumy turystów ściąga przede wszystkim Rio de Janeiro i jego plaża Copacabana.

czytaj dalej

Ekwador kontynentalny + Archipelag Galapagos

Ciekawy kraj pod względem geograficznym, kulturowym i przyrodniczym, z ogromną liczbą różnych gatunków roślin i zwierząt. Na wschód od sześciotysięcznych Andów rozciąga się nadamazońska dżungla, a na zachód ocean.

czytaj dalej

Peru i Boliwia – w krainie Inków

Szczyty górskie sześciotysięcznych Andów, zawsze pokryte śniegiem. Wilgotne lasy tropikalne pełne egzotycznych ptaków. Pływające wyspy Indian Uru na jeziorze Titicaca, białe budowle Arequipy, płaskowyż Nasca.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT