Zapytaj o ofertę: +48 71 712 39 26, telefon alarmowy: +48 665 888 901 info@bissole.pl | Zapisz się do newslettera, odbierz darmowy voucher

Incentive Europa – propozycje wyjazdów

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wyjazdów incentive do Europy. Przygotowaliśmy dla Państwa przykładowe programy wycieczek w najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, do których organizujemy wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne lub grupowe wyjazdy na zamówienie. Przykładowy program zobaczyć można wybierając lokalizację na mapie lub z listy poniżej.
Oczywiście, prezentujemy Państwu przykładowe programy – każdy możemy zmodyfikować pod kątem Państwa potrzeb i oczekiwań. A jeśli miejsca, do którego chcecie się wybrać nie ma na naszej mapie – prosimy o kontakt. Przygotujemy ofertę indywidualnie.

Moskwa i Petersburg – dwie rosyjskie potęgi

Obecna i dawna stolica Rosji – dwa potężne miasta , będące głównymi centrami gospodarczymi, kulturalnymi i naukowymi całego kraju. W Moskwie, która jest największym miastem w Europie, znajdują się miejsca, które praktycznie każdemu przychodzą na myśl na słowo Rosja – Kreml, Plac Czerwony czy Mauzeleum Lenina.

czytaj dalej

Rzym – la dolce vita!

Nie można choć raz w życiu nie zobaczyć Rzymu, wyjątkowego miasta, które cierpliwym i wytrwałym powoli odsłania swoje kolejne oblicza.

czytaj dalej

Sycylia – region Trapani

Największa wyspa Morza Śródziemnego – Sycylia pełna jest niezwykłych miejsc, zabytków, owianych mitami i legendami, mieszanki tradycji i kultur. Już od czasów starożytnych była nazywana Wyspą Słońca,

czytaj dalej

Sardynia – wyspa długowieczności

Podobno życie na Sardynii chroni przed depresją i gwarantuje szczęście – to nie hasło reklamowe, ale ustalenia naukowców, którzy od lat szukają przyczyn znakomitej kondycji i aktywności tutejszych stulatków. Proponujemy wyprawę na wyspę długowieczności!

czytaj dalej

Paryż inaczej

Jak powiedział Ernest Hemingway „Paryż to ruchome święto”. Faktycznie, każdy dzień pobytu w tym niezwykłym mieście może być jak święto i na pewno jest to jedno z takich miejsc, które każdy przynajmniej raz w życiu powinien zobaczyć.

czytaj dalej

Bajkowe Santorini

Słońce i lawa, białe domki jak kostki cukru, niebieskie kopuły kościółków, intensywnie szmaragdowe Morze Egejskie ze słynną kalderą wulkanu tworzą fantastyczne pejzaże Santorini.

czytaj dalej

Hamburg – więcej niż Wenecja

Dlaczego “więcej niż Wenecja”? Otóż znajduje się tutaj więcej mostów niż w Wenecji, Londynie czy Amsterdamie, bo około 2,5 tysiąca. To najbardziej morskie, nie leżące na morzem, miasto.

czytaj dalej

Malta dla dużych i małych

Malta nie jest raczej kojarzona jako kierunek na wakacje rodzinne. Wbrew pozorom jednak, atrakcji dla dzieci jest tu sporo i na pewno czas na Malcie można spędzić aktywnie i kolorowo, a przede wszystkim bezpiecznie.

czytaj dalej

Dania dla dużych i małych

Dania nie oferuje może spektakularnych szczytów czy klifów jak inne państwa skandynawskie, czy tez ogromnej ilości wielowiekowych zabytków, ale ma wiele zalet niespotykanych w innych krajach.

czytaj dalej

Kolory Malty

Około trzy godziny lotu i jesteś w niezwykłym miejscu, gdzie historia w naturalny sposób łączy się z teraźniejszością, a to wszystko wtopione w ogromne bogactwo skarbów przyrody.

czytaj dalej

Gruzja – kolebka wina

Jedną z rzeczy, z których bezsprzecznie słynie Gruzja jest wino. Jest ona uznawana za najstarszy region winiarski na świecie. Tradycja winiarska liczy sobie tutaj około 7 tys lat.

czytaj dalej

Śródziemnomorskie wina i smaki Słowenii

Słoweńcy z wielka pasją podchodzą do swojej kuchni. Często celebrują swoje dania czy wina podczas licznych regionalnych festiwali i świąt. Także chętnie dzielą się swoją wiedzą i swoim bogactwem kulinarnym.

czytaj dalej

Słowenia – z miłością w tle

Słowenia to kraj położony w Europie Środkowej i pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje różnorodne krajobrazy – od szczytów Alp Julijskich po plaże Morza Śródziemnomorskiego.

czytaj dalej

Łotwa – spokojna bałtycka perła

Łotwa – perła nadbałtyckich państw! W czasach starożytnych Łotwa znajdowała się na skrzyżowaniu dróg handlowych między Wschodem i Zachodem, Północą i Południem, stąd w jej kulturze i zabytkach widać doskonale tą wielokulturowość.

czytaj dalej

Gruzja – narty z łykiem historii i wina!

Gruzja jest niewielkim krajem położonym na Kaukazie Południowym, w lądowym przesmyku łączącym Europę z Azją pomiędzy Morzem Czarnym i Kaspijskim. Do dziś trwają spory, do którego kontynentu zaliczyć ten kraj.

czytaj dalej

Madera – kraina wiecznej wiosny

Czego by nie mówić o Maderze, słowa i tak mogą nie oddać jej wyjątkowej atmosfery i piękna. Przede wszystkim są to niesamowite cuda przyrody i przyjemny, umiarkowany klimat.

czytaj dalej

Całkiem inna Barcelona

Niejeden uważa ją za stolicę Hiszpanii, bo niewątpliwe jest to najbardziej znane hiszpańskie miasto. Jest to jednak jedynie stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii, drugie co do wielkości miasto Hiszpanii.

czytaj dalej

Bliskie spotkanie z Toskanią

Wiele można pisać o urokach Toskanii, malarskich wprost krajobrazach, tworzonych przez wzgórza, usianymi rzędami cyprysów oraz rozległymi winnicami czy ogromnymi polami słoneczników i malutkimi miasteczkami na wzgórzach.

czytaj dalej

Rejs do Fiordów Norwegii

Rejsy to nowa i doskonała forma podróży firmowych, pozwalają spędzić czas aktywnie, w doskonałych warunkach, tak by goście poczuli się absolutnie wyjątkowo.

czytaj dalej

Irlandzka whiskey

Destylarnia w Kilbeggan została założona w 1757 roku, uznaje się, że jest to najstarsza licencjonowana destylarnia whiskey na świecie. Dzisiaj w budynkach destylarni znajduje się otwarte przez cały tydzień muzeum.

czytaj dalej

Niemcy – z wizytą u sąsiadów

Berlin – stolica i największe miasto Niemiec, a także trzecie co do wielkości miasto Unii Europejskiej. Miasto z przebogatą historią, pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 1237r, ale ludność zamieszkiwała te tereny już w XII-XIII w. p.n.e.

czytaj dalej

Istambuł – gdzie Wschód spotyka się z Zachodem

Istambuł to miasto pachnące orientem, położone na styku Europy i Azji, z symboliczną granicą wzdłuż Cieśniny Bosfor. Istambuł jest znany wśród turystów przede wszystkim z imponujących zabytków, którym trudno się oprzeć i ich nie docenić.

czytaj dalej

Apulia

Apulia to mniej znana wśród turystów kraina, leżąca na południowo – wschodnim krańcu włoskiego “buta”. Ma ona jednak bardzo wiele do zaoferowania, ponieważ to tu splatały się niegdyś szlaki starożytnych cywilizacji.

czytaj dalej

Sycylia

Na tej największej na Morzy Śródziemnym wyspie, nad którą dumnie góruje wulkan Etna, nasza oferta imprez typu incentive jest niezwykle bogata.

czytaj dalej

Zimowa Wenecja Euganejska (Veneto)

Wenecja Euganejska to region w północno – wschodnich Włoszech, z najbardziej znanymi, pełnymi zabytków i niezwykłych historii dwoma największymi miastami – Wenecją i Weroną.

czytaj dalej

Dubrownik

To niezwykłe miasto widniejące na liście UNESCO i jego okolice dają ogromne możliwości organizacji podróży typu incentive. Atrakcje tutaj mnożą się na każdym kroku.

czytaj dalej

Lombardia i Piemont

Górzyste regiony północnych Włoch, graniczące ze Szwajcarią. Dają szerokie możliwości uprawiania różnorakich sportów górskich, począwszy od pieszych wycieczek po raftingi o różnych stopniach trudności.

czytaj dalej

Cypr: szkolenia i incentive tours

Cypr, którego nazwa oznacza „środek ziemi”, może być idealnym miejscem nie tylko na wczasy, ale także na różnego rodzaju podróże służbowe, motywacyjne, szkoleniowe czy konferencje.

czytaj dalej

Porto – podróż po winnicach

Porto jest drugim co do wielkości miastem Portugalii, położonym 300km na północ od Lizbony i rozciągniętym wzdłuż północnego brzegu rzeki Duero. Całe Porto znajduje się na Światowej Liście Dziedzictwa Kultury UNESCO.

czytaj dalej

Poprzez islandzkie pustkowie

Wulkaniczne krajobrazy, ogrom i potęga wodospadów, islandzkie pustkowie, lokalny folklor, dzika przyroda, niesamowite widoki. Pobyt w Islandii będzie przeżyciem tak niezwykłym i wyjątkowym i pozostanie w pamięci i w sercu na zawsze.

czytaj dalej

Skandynawia: Szwecja + Norwegia

Osady rybackie wciśnięte między skały i poszarpane wybrzeża to typowo skandynawski pejzaż. Woda ukształtowała tu niezwykłe formy skalne albo wypełniła krajobraz zacisznymi jeziorkami.

czytaj dalej

Szkocja – Whisky Tour

Szkocja jesienią jest szczególnie urokliwa. Porosłe wrzosami wzgórza kontrastują z soczystą, niemal wiosenną zielenią trawy. Szkocja, tu i ówdzie pojawia się kolejny zamek albo drogowskaz do destylarni.

czytaj dalej

Golf na Cyprze

Cypr to raj dla golfistów! Miejsce, w którym można grać przez cały rok, czemu sprzyja idealny śródziemnomorski klimat.
Do wyboru są trzy spełniające międzynarodowe standardy, 18-dołkowe pola golfowe!

czytaj dalej

Londyn w stylu Jamesa Bonda!!!

Czy jest lepsze miejsce i lepszy sposób by poczuć się jak Bond, James Bond?! Z okazji 50 rocznicy urodzin Jamesa Bonda zapraszamy na niezwykłą wyprawę do Londynu, miasta niezrównanego Agenta 007!

czytaj dalej

Magiczna Lizbona

Stolica Portugalii, ogromne, wielobarwne miasto, robiące piorunujące wrażenie, na każdym kto go odwiedza. Od 17-kilometrowego mostu Vasco Da Gama po drugie co do wielkości na świecie Oceanarium.

czytaj dalej

Odessa – Palmira Południa

Wystarczy się przejść jednym z odeskich bulwarów, by zrozumieć fenomen tego miasta. Położone niemal na rubieżach Europy, tchnie atmosferą wielkich zachodnich stolic.

czytaj dalej

Lwów nie tylko sentymentalny

Lwów należy do najpiękniejszych miast Europy. Ze swoją unikalną architekturą, którą kształtowały przez wieki przeróżne style i gatunki w sztuce, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych współczesnych metropolii.

czytaj dalej

Piemont – kraina trufli i wina

Sposób życia Włochów, który nam turystom, wydaje się tak pociągający i godny pozazdroszczenia – la dolce vita – wiąże się bez wątpienia z wrodzoną umiejętnością rozkoszowania się smacznymi potrawami i winem.

czytaj dalej

Rumunia – Spotkanie z Draculą

Rumunia – kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na wybrzeżu Morza Czarnego. Miejsce o bardzo bogatej historii i kulturze. Potęgą Rumunii są jej średniowieczne miasta – Brasov i Sighisoara.

czytaj dalej

Irlandia w męskim wydaniu

Irlandia pozostaje w myślach jeszcze długo po opuszczeniu tego kraju. Znajdziesz tu imponujący wybór zarówno krajobrazów, jak i miejsc wartych odwiedzenia.

czytaj dalej

WYBIERZ KONTYNENT

Przykładowe realizacje wyjazdów incentive

Laponia – Z wizytą u Mikołaja

Wielkość grupy: 4 osoby – wyjazd rodzinny
Termin: styczeń

Do tej dzikiej, mroźnej krainy, leżącej poza kołem podbiegunowym wybrał się nasz klient wraz z rodziną oczywiście głównie w celu odwiedzenia wioski Św. Mikołaja.

czytaj dalej…

Szmaragdowa Sardynia

Wielkość grupy: 80 osób
Termin: maj 2016

Piaszczyste plaże, urwiste skały, bajkowe zatoki, wysepki, a przede wszystkim zadziwiające szmaragdowym kolorem kryształowo czyste morze są niewątpliwie najważniejszymi walorami wyspy.

czytaj dalej…

Dubaj w pigułce

Wielkość grupy: 10 osób
Termin:
listopad

Dubaj już tak ma, że zawsze robi piorunujące wrażenie na odwiedzających. Nie ważne, czy na zwiedzanie mają tydzień, czy tylko jeden dzień. Tak właśnie było w przypadku gości naszego klienta, który „wyskoczył” do tego NAJ-miasta na krótki trzydniowy wyjazd. czytaj dalej…

Narty w Passo Tonale

Wielkość grupy: 48 osób
Termin:
grudzień

Otwarcie sezonu narciarskiego w jednym z najlepszych regionów narciarskich Val di Sole, w Passo Tonale – małej narciarskiej wiosce, usytuowanej na wysokości 1882 m. n.p.m., najwyżej położonej stacji w Val di Sole. czytaj dalej…